Miejsca

Obozy i Wyjazdy Studenckie Lato:

Wyjazd studencki Czarnogóra Budva

  1. STUDENCKIE BIURO PODRÓŻY

  2. Wyjazd studencki Chorwacja Makarska

  3. Wyjazd studencki Chorwacja Pag Zrce

  4. Wyjazd studencki Czarnogóra Budva

  5. Wyjazd studencki Włochy Bibione

  6. Wyjazd studencki Hiszpania Lloret

  7. Wyjazd studencki Grecja Kokkino Nero

  8. Studencka Bułgaria Złote Piaski

  9. Studencka Bułgaria Słoneczny Brzeg

  10. Wyjazd Studencki Włochy Rimini


Przeżyj swoje najlepsze wakacje w otoczeniu prawdziwej, śródziemnomorskiej roślinności, szumu morza oraz pięknych zabytków Czarnogóry! Wyjedź na swój zasłużony przez cały rok akademicki odpoczynek, twórz niezapomniane wspomnienia, nawiązuj nowe znajomości oraz przyjaźnie i baw się dokładnie tak, jak lubisz. Czarnogóra Budva – dlaczego warto?
 

Wyjazd studencki, Czarnogóra – wakacje w świetnym stylu

 
Organizowane przez nas wyjazdy studenckie (Czarnogóra i nie tylko) to doskonały sposób, by w pełni wypocząć po sesji, a to dlatego, że wszystkim zajmujemy się my. Nie musisz przejmować się przejazdami, noclegiem ani nawet świetnym towarzystwem. Wszystko dla Ciebie zorganizujemy i dopniemy na ostatni guzik, żebyś mógł się bawić na całego – a okazji do tego z pewnością nie zabraknie.

Wyjazdy studenckie (Czarnogóra i wiele innych) organizujemy już od wielu lat. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz liczyć na najlepszą możliwą ofertę, także cenową. Czekają na Ciebie liczne atrakcje w postaci świetnych imprez oraz wycieczek objazdowych, podczas których poznasz lepiej historię i kulturę miejsca, jeśli tylko będziesz mieć taką ochotę.
 

Czarnogóra Budva, wakacje – dlaczego warto?

 
Budva to jeden z największych kurortów Czarnogóry, mogący się pochwalić piękną starówką, a także licznymi plażami. Miasteczko jest malownicze, co nieodmiennie przyciąga rzesze ludzi, a jednocześnie nie brakuje w nim okazji do imprezowego szaleństwa.

Zadbaliśmy o to, by ten wyjazd studencki (Czarnogóra) był skrojony pod potrzeby każdej młodej osoby, także pod względem atrakcyjnej ceny. Choć za organizację kluczowych kwestii odpowiadamy my, pozostawiamy Ci pole do swobodnego zarządzania swoim czasem. Niejednokrotnie słyszeliśmy, że organizowane przez nas wyjazdy to świetna okazja do poznania ludzi podobnych sobie wiekiem, zainteresowaniami i nastawieniem do życia.

Chcesz odpocząć, wyszaleć się i nawiązać nowe znajomości nawet na całe życie? Temu właśnie sprzyja Czarnogóra (Budva). Wakacje w tym miejscu to niezapomniany czas pełen wrażeń!

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X