Miejsca

Obozy i Wyjazdy Studenckie Lato:

Wyjazd studencki Chorwacja Makarska

  1. STUDENCKIE BIURO PODRÓŻY

  2. Wyjazd studencki Chorwacja Makarska

  3. Wyjazd studencki Chorwacja Pag Zrce

  4. Wyjazd studencki Czarnogóra Budva

  5. Wyjazd studencki Włochy Bibione

  6. Wyjazd studencki Hiszpania Lloret

  7. Wyjazd studencki Grecja Kokkino Nero

  8. Studencka Bułgaria Złote Piaski

  9. Studencka Bułgaria Słoneczny Brzeg

  10. Wyjazd Studencki Włochy Rimini


Wyjazdy studenckie Chorwacja Makarska

Studenckie wyjazdy to niezapomniana przygoda, która pozostaje w pamięci na długie lata. Wraz z przyjaciółmi możesz wspaniale spędzić czas, zapominając o codziennych obowiązkach i oddając się rozrywce! Nasze biuro oferuje wyjazdy studenckie do Chorwacji, która cieszy się niezwykłą popularnością ze względu na piękne plaże, dobre jedzenie, moc atrakcji, a także bogate życie nocne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
Majówka - Chorwacja, Makarska
 
Miasto Makarska zachwyca od wielu lat turystów z Polski, ale także całego świata. Położona jest w południowej Chorwacji, w historycznej krainie zwanej Dalmacją. W okolicy rozciąga się Riwiera Makarska, która obejmuje około 60 km wybrzeża. To jednak nie tylko czysta woda i piękne plaże przyciągają latem tysiące turystów. To zapierający dech w piersiach krajobraz, w który wpisują się także góry, często tworzące zachwycające klify. Ten kierunek podróży jest więc idealny dla wszystkich osób, które zachwycają się pięknem przyrody i chcą odpocząć w otoczeniu wyjątkowych miejsc.

Studenckie wyjazdy to wspaniały czas, który pozwala poznać nowe osoby, nawiązywać przyjaźnie, a także trwałe relacje. To moment na odpoczynek, ładowanie baterii i dobrą zabawę. Chorwacja oferuje wszystko to, o czym marzą podróżujący - wiele lokalnych atrakcji, możliwość organizowania wycieczek, wypoczynek nad wodą, smaczną kuchnię, a także duża ilość nocnych barów i klubów.
 
 
 
 

Makarska - Studenckie Wyjazdy

Jeżeli poszukujesz wycieczki, która zagwarantuje Ci wyjątkowy czas, spędzony w dobrym towarzystwie, to nasza oferta została przygotowana specjalnie dla Ciebie. Specjalizujemy się w przygotowywaniu studenckich wyjazdów, Chorwacja to z kolei jeden z najpopularniejszych kierunków. Piękne plaże, ciepła pogoda i urokliwe miejsca na długo pozostają w pamięci. Z naszej strony możesz liczyć na kompleksową organizację wyjazdu, zakwaterowanie, a także ciekawe atrakcje. Skontaktuj się z naszym pracownikiem, a przedstawi Ci szczegóły oferty.
 
 

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X