Miejsca

Obozy i Wyjazdy Studenckie Lato:

STUDENCKIE BIURO PODRÓŻY

  1. STUDENCKIE BIURO PODRÓŻY

  2. Wyjazd studencki Chorwacja Makarska

  3. Wyjazd studencki Chorwacja Pag Zrce

  4. Wyjazd studencki Czarnogóra Budva

  5. Wyjazd studencki Włochy Bibione

  6. Wyjazd studencki Hiszpania Lloret

  7. Wyjazd studencki Grecja Kokkino Nero

  8. Studencka Bułgaria Złote Piaski

  9. Studencka Bułgaria Słoneczny Brzeg

  10. Wyjazd Studencki Włochy Rimini


 
 
Rok akademicki to z pewnością duże wyzwanie dla każdego studenta. Ciężka kampania zakończona jeszcze trudniejszą sesją powoduje, że niejeden student pragnie zaznać zasłużonego odpoczynku. Świetną okazją mogą okazać się wyjazdy studenckie. Lato to najlepszy czas na wyjechanie na świetny wyjazd, w trakcie którego będzie można nie tylko odpocząć, ale również poznać nowych ludzi i wyszaleć się po zdanej sesji. Naszą specjalnością są letnie wyjazdy studenckie, podczas których można zapomnieć o nauce i obowiązkach.
 
Studenckie Wyjazdy to biuro podróży tworzone przez pasjonatów dla pasjonatów zwiedzania, imprezowania i odpoczywania. Jesteśmy grupą ludzi znaną z szeroko rozumianej działalności związanej z życiem studenckim po za uczelnią. Już ponad 10 lat organizujemy pod różnymi postaciami wyjazdy dla studenów w Polsce, ale też za granicą.
 
 

Marka StudenckieWyjazdy.pl od 2007 roku profesjonalnie orgabizuje wyjazdy tak, aby każdy mógł spędzać swój wolny czas w miłej atmosferze i najlepszym towarzystwie. Nasze wyjazdy to gwarantowana najlepsza zabawa, odjechane imprezy i nieskończenie wielki odpoczynek. Wszystko dlatego, że robimy to, co lubimy. Łączymy nasze zainteresowania z doświadczeniem, a także z waszymi sugestiami. Współpracujemy z poważnymi kontrahentami i ośrodkami zagranicznymi. Korzystamy też z usług najlepszych przewoźników.
 

 
Studenckie biuro podróży - studenckiewyjazdy.pl stawia na ludzi młodych, którzy chcą nie tylko wyjechać, ale doskonale się bawić niezależnie czy są w bułgarskim klubie, chorwackiej plaży czy alpejskim stoku. Staramy się, aby na żadnym wyjeździe nie zabrakło Wam atrakcji i informacji, dzięki którym można będzie wybrać najlepszą formę spędzania czasu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jedno jest pewne na nudnę nie macie co liczyć.
 

Obozy studenckie lato — dlaczego my?

 
Już wielu studentów skorzystało z naszej usługi, jaką są świetnie zorganizowane obozy studenckie. Lato to okres najintensywniejszych podróży i wyjazdów, warto więc zdać się na profesjonalistów, którzy zadbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół planowanego obozu. Nasze studenckie obozy letnie cieszą się coraz większą popularnością. Przemawia za tym przede wszystkim świetna organizacja, a także konkurencyjna cena, idąca w parze z jakością.

Zapraszamy! Ekipa Studenckie biuro podróży - studenckiewyjazdy.pl
 

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X