Miejsca

Obozy i Wyjazdy Studenckie Lato:

STUDENCKIE BIURO PODRÓŻY

  1. STUDENCKIE BIURO PODRÓŻY


 
 
Studenckie Wyjazdy to biuro podróży tworzone przez pasjonatów dla pasjonatów zwiedzania, imprezowania i odpoczywania. Jesteśmy grupą ludzi znaną z szeroko rozumianej działalności związanej z życiem studenckim po za uczelnią. Już ponad 10 lat organizujemy pod różnymi postaciami wyjazdy dla studenów w Polsce, ale też za granicą.
 
 

Marka StudenckieWyjazdy.pl od 2007 roku profesjonalnie orgabizuje wyjazdy tak, aby każdy mógł spędzać swój wolny czas w miłej atmosferze i najlepszym towarzystwie. Nasze wyjazdy to gwarantowana najlepsza zabawa, odjechane imprezy i nieskończenie wielki odpoczynek. Wszystko dlatego, że robimy to, co lubimy. Łączymy nasze zainteresowania z doświadczeniem, a także z waszymi sugestiami. Współpracujemy z poważnymi kontrahentami i ośrodkami zagranicznymi. Korzystamy też z usług najlepszych przewoźników.
 

 
Studenckie biuro podróży - studenckiewyjazdy.pl stawia na ludzi młodych, którzy chcą nie tylko wyjechać, ale doskonale się bawić niezależnie czy są w bułgarskim klubie, chorwackiej plaży czy alpejskim stoku. Staramy się, aby na żadnym wyjeździe nie zabrakło Wam atrakcji i informacji, dzięki którym można będzie wybrać najlepszą formę spędzania czasu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jedno jest pewne na nudnę nie macie co liczyć.

Zapraszamy! Ekipa Studenckie biuro podróży - studenckiewyjazdy.pl
 
Oto nasze propozycje w tym roku:
 
Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X