Miejsca

Obozy i Wyjazdy Studenckie Lato:

STUDENCKIE BIURO PODRÓŻY

  1. STUDENCKIE BIURO PODRÓŻY


Studenckie Wyjazdy to biuro podróży tworzone przez pasjonatów dla pasjonatów zwiedzania, imprezowania i odpoczywania. Jesteśmy grupą ludzi znaną z szeroko rozumianej działalności związanej z życiem studenckim po za uczelnią. Już prawie 10 lat organizujemy pod różnymi postaciami wyjazdy dla studenów w Polsce, ale też za granicą.


Marka StudenckieWyjazdy.pl od 2007 roku profesjonalnie orgabizuje wyjazdy tak, aby każdy mógł spędzać swój wolny czas w miłej atmosferze i najlepszym towarzystwie. Nasze wyjazdy to gwarantowana najlepsza zabawa, odjechane imprezy i nieskończenie wielki odpoczynek. Wszystko dlatego, że robimy to, co lubimy. Łączymy nasze zainteresowania z doświadczeniem, a także z waszymi sugestiami. Współpracujemy z poważnymi kontrahentami i ośrodkami zagranicznymi. Korzystamy też z usług najlepszych przewoźników.

Studenckie biuro podróży - studenckiewyjazdy.pl stawia na ludzi młodych, którzy chcą nie tylko wyjechać, ale doskonale się bawić niezależnie czy są w bułgarskim klubie, chorwackiej plaży czy alpejskim stoku. Staramy się, aby na żadnym wyjeździe nie zabrakło Wam atrakcji i informacji, dzięki którym można będzie wybrać najlepszą formę spędzania czasu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jedno jest pewne na nudnę nie macie co liczyć.

Zapraszamy! Ekipa Studenckie biuro podróży - studenckiewyjazdy.pl
 

Oto nasze propozycje w tym roku:

MAJÓWKA 2014 CHORWACJA

MAJÓWKA 2014 PARYŻ AMSTERDAM BERLIN (Eurotrip)

MAJÓWKA 2014 PRAGA (CZECHY)

MAJÓWKA 2014 BELGRAD, SARAJEWO

MAJÓWKA 2014 WILNO - RYGA - TALLIN + HELSINKI (TRANSBALTICA)

MAJÓWKA 2014 WIEDEŃ, BUDAPESZT

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X
a