Miejsca

Obozy i Wyjazdy Studenckie Lato:

Wyjazd Studencki Włochy Rimini

  1. STUDENCKIE BIURO PODRÓŻY

  2. Wyjazd studencki Chorwacja Makarska

  3. Wyjazd studencki Chorwacja Pag Zrce

  4. Wyjazd studencki Czarnogóra Budva

  5. Wyjazd studencki Włochy Bibione

  6. Wyjazd studencki Hiszpania Lloret

  7. Wyjazd studencki Grecja Kokkino Nero

  8. Studencka Bułgaria Złote Piaski

  9. Studencka Bułgaria Słoneczny Brzeg

  10. Wyjazd Studencki Włochy Rimini


Wyjazd Studencki Włochy Rimini

Najpiękniejsze plaże w kraju, wiekowe zabytki, intensywne nocne życie – to wszystko kryją w sobie Włochy, Rimini. Najbardziej tętniące życiem miasto środkowego Adriatyku czeka na Ciebie ze swoimi licznymi atrakcjami, których z pewnością długo nie zapomnisz. Daj się ponieść!

Słoneczne Włochy – wyjazdy studenckie zorganizowane dla Ciebie


Zaplanowanie wakacji jest wymagające i najczęściej potrzeba na to dużo czasu. Z tego powodu warto powierzyć to komuś doświadczonemu i godnemu zaufania. Na naszych wyjazdach bawiły się już tysiące zadowolonych studentów. Dołączając do ich grona, nie będziesz się martwić o dobre zakwaterowanie, korzystne ubezpieczenie czy atrakcje. Poznasz za to wiele nowych ludzi takich jak Ty i spędzisz czas na zabawie i zasłużonym odpoczynku.

Rimini to miasteczko o wielu twarzach – łączy w sobie długą historię ze współczesnym stylem życia. Wsiądź na diabelski młyn, racz się oryginalną włoską pizzą, podziwiaj antyczne i średniowieczne budowle, baw się w licznych aquaparkach pełnych atrakcji.

Okres wakacyjny to czas, kiedy w Rimini są najcieplejsze dni, sprzyjające wypoczynkowi i dobrej zabawie. Natomiast życzliwość i gościnność mieszkańców co roku zyskują uznanie w plebiscycie na “Miasto z uśmiechem”.


Do kogo skierowane są nasze wyjazdy studenckie? – Włochy, Rimini


Jeżeli jesteś pozytywną, młodą osobą w wieku od 18 do 35 lat i pragniesz przeżyć niezapomnianą przygodę – Włochy, Rimini czekają właśnie na Ciebie!

Jeśli nie chcesz przejmować się formalnościami, zapomnieć o sprawach organizacyjnych i po prostu oddać się atrakcyjnemu, włoskiemu klimatowi – jesteś w najlepszych rękach! Twoje wakacje zorganizujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę, a także z ogromną pasją do podróżowania.

Tylko my możemy zagwarantować Ci idealny balans odpoczynku i atrakcji, najlepsze oferty zakwaterowania, doborowe towarzystwo ludzi takich jak Ty oraz korzystną cenę na studencką kieszeń. Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X