Miejsca

Obozy i Wyjazdy Studenckie Lato:

Wyjazd studencki Hiszpania Lloret

  1. STUDENCKIE BIURO PODRÓŻY

  2. Wyjazd studencki Chorwacja Makarska

  3. Wyjazd studencki Chorwacja Pag Zrce

  4. Wyjazd studencki Czarnogóra Budva

  5. Wyjazd studencki Włochy Bibione

  6. Wyjazd studencki Hiszpania Lloret

  7. Wyjazd studencki Grecja Kokkino Nero

  8. Studencka Bułgaria Złote Piaski

  9. Studencka Bułgaria Słoneczny Brzeg

  10. Wyjazd Studencki Włochy Rimini


Wyjazd studencki Hiszpania Lloret de Mar

Przerwy od codziennych obowiązków warto wykorzystywać jak najlepiej, skutecznie ładując baterie przed kolejnymi wyzwaniami. Wychodząc z tego założenia, prezentujemy wszystkim zainteresowanym rozbudowaną ofertę studenckich wyjazdów. Hiszpania to cel podróży, który nie bez powodu jest tak często wybierany przez studentów, absolwentów czy po prostu grupy znajomych. Ten piękny kraj ma zdecydowanie wiele do zaoferowania, nie tylko jeśli chodzi o błogi wypoczynek na plaży, ale także inne atrakcje.

Jeśli chcesz wypocząć od zwyczajnej rutyny i obowiązków w odmienny sposób niż zazwyczaj, nie ma do tego lepszego miejsca niż Hiszpania. Lloret de Mar to wyjątkowy kurort, który jest prawdziwym sercem wszystkich nocnych atrakcji, ale nie tylko. To właśnie tam najlepiej odczuwa się wyjątkową hiszpańską energię, zachwycającą nie tylko turystów, ale także samych mieszkańców. Ten potencjał nie może zostać zmarnowany, dlatego zajmujemy się organizacją doskonale dopracowanych wyjazdów studenckich. Hiszpania doskonale pasuje do chęci odpoczynku przez studentów, co jednoznacznie potwierdzają całe grupy, które wyjeżdżały z nami w poprzednich latach.
 

Hiszpania - wyjazdy studenckie na miarę Twoich oczekiwań


Dobrze zorganizowany wyjazd to podstawa w budowaniu niezapomnianych wspomnień na lata! Duże doświadczenie w tej branży pozwoliło nam doskonale zdać sobie z tego sprawę, dlatego nieustannie organizujemy wyjazdy również do malowniczej, ale przede wszystkim rozrywkowej Hiszpanii. Lloret de Mar to wyjątkowe miejsce, które idealnie dopasowuje się do wymagań młodych ludzi. Nie brakuje tam miejsca na szalone imprezy - to właśnie one mogą zostać przez naszych uczestników zapamiętane do końca życia.

Wyjazdy studenckie do Hiszpanii są jednak odpowiednie dla każdego, dlatego w ich trakcie ich nie zapominamy o potrzebie odpoczynku. Wysoki standard pozwala na dobre zapomnieć o codziennych obowiązkach i odprężyć się w otoczeniu prawdziwego śródziemnomorskiego klimatu.

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X