Miejsca

Obozy i Wyjazdy Studenckie Lato:

Wyjazd studencki Chorwacja Pag Zrce

  1. STUDENCKIE BIURO PODRÓŻY

  2. Wyjazd studencki Chorwacja Makarska

  3. Wyjazd studencki Chorwacja Pag Zrce

  4. Wyjazd studencki Czarnogóra Budva

  5. Wyjazd studencki Włochy Bibione

  6. Wyjazd studencki Hiszpania Lloret

  7. Wyjazd studencki Grecja Kokkino Nero

  8. Studencka Bułgaria Złote Piaski

  9. Studencka Bułgaria Słoneczny Brzeg

  10. Wyjazd Studencki Włochy Rimini


Lato w Chorwacji


Jesteś studentem i zastanawiasz się które rejony świata są najlepsze na spędzenie świetnych wakacji? W naszej szczegółowej ofercie czeka na Ciebie szereg atrakcji, które zapewnią niezapomniane wrażenia! Jednym z takich pomysłów jest wyjazd studencki Chorwacja - decydując się na taką wycieczkę warto jest odwiedzić kilka szczególnych miejsc, a należą do nich m.in. Dubrownik czyli najpopularniejsze chorwackie miasto, które każdego roku jest odwiedzane przez miliony turystów. Następnym miejscem polecanym miłośnikom natury jest Park Narodowy Plitwickich, a oprócz tego zachęcamy również do sprawdzenia wyspy Hvar zachwycającym unoszącym się zapachem lawendy.


Wyjazdy studenckie Chorwacja


Każdy ze studentów z pewnością przekonał się o tym, ile wrażeń mogą zapewnić studenckie wyjazdy z przyjaciółmi, prawda? Oferujemy do przyjrzenia się naszej ofercie wycieczkowej do miasta Makarska, którym od wielu lat zachwyca się tysiące Polaków. Dalmacja, bo tak nazywa się historyczna kraina, położona jest w południowej Chorwacji.
 

Chorwacja Pag Zrce


W tak pięknym kraju, jakim jest Chorwacja, nie może zabraknąć atrakcji dla miłośników spędzania czasu na plaży! Częścią chorwackiego wybrzeża w okolicach Zadaru jest wyspa Pag. Znajduje się tutaj jedna z najbardziej wystrzałowych plaż, która dzięki swoim pięknym krajobrazom zachęca odwiedzających słuchania muzyki, tańców pod gołym niebem oraz imprezy do białego rana!


Plaża Zrće

To miejsce bardzo często nazywane jest imprezową mekką Europy, a wszystko z powodu odbywającego się tutaj wydarzenia, jakim jest Ultra Party Camp. Wyjazdy studenckie Chorwacja? Słoneczna plaża w Chorwacji nadaje się idealnie do wypoczynku oraz doświadczenia niezapomnianych przygód. W trosce o naszych klientów nasza oferta skonstruowana jest w taki sposób, aby każdy z Was mógł dopasować ją idealnie względem indywidualnych potrzeb. Oferujemy atrakcyjne ceny, także serdecznie zachęcamy do sprawdzania naszej szczegółowej oferty. Zorganizuj wyjazd studencki ze znajomymi i ciesz się wakacjami w Chorwacji

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X