Miejsca

Obozy i Wyjazdy Studenckie Lato:

Wyjazd studencki Włochy Bibione

  1. STUDENCKIE BIURO PODRÓŻY

  2. Wyjazd studencki Chorwacja Makarska

  3. Wyjazd studencki Chorwacja Pag Zrce

  4. Wyjazd studencki Czarnogóra Budva

  5. Wyjazd studencki Włochy Bibione

  6. Wyjazd studencki Hiszpania Lloret

  7. Wyjazd studencki Grecja Kokkino Nero

  8. Studencka Bułgaria Złote Piaski

  9. Studencka Bułgaria Słoneczny Brzeg

  10. Wyjazd Studencki Włochy Rimini


Włochy to niezwykle piękny i malowniczy kraj, do którego warto choć raz w życiu pojechać. Jednym z najlepszych okresów na swobodne podróżowanie jest okres studiów, podczas którego studenci mają dużo czasu wolnego i swobody. Organizowane przez nas wyjazdy studenckie (Włochy) to fantastyczne rozwiązanie, które zapewni Ci szereg wyjątkowych atrakcji, o których nie sposób będzie zapomnieć. Włochy Bibione to niesamowite miejsce, w którym zachwycisz się pięknymi widokami oraz szalonymi imprezami do białego rana. Wybierając nasze biuro, zyskasz gwarancję epickiej zabawy i niepowtarzalnych wrażeń, które zapadną w Twojej pamięci na całe życie. To czas fantastycznej rozrywki, poznawania nowych ludzi i spędzania najpiękniejszych chwil z przyjaciółmi.
 

Włochy Bibione - wczasyMiasteczko Bibione to jedno z najpiękniejszych miejsc tego zapierającego dech w piersiach kraju. Bibione położone jest na Adriatykiem, w połowie drogi pomiędzy Wenecją a Triestem. To nadzwyczajne miejsce zarówno dla miłośników przyrody, jak i dla osób pragnących wyciszyć się oraz zaznać szeregu atrakcji. Miasteczko zachwyca swoimi malowniczymi widokami, co sprzyja oderwaniu się od codzienności i choć na chwilę, zapomnieniu o obowiązkach. Decydując się na wyjazdy studenckie (Włochy), możesz spędzić jedyne w swoim rodzaju momenty ze świetnymi osobami i naładować baterie na powrót do studenckiego życia w mieście.
 

Wyjazd studencki - Włochy


Planując wczasy we Włoszech, warto zapoznać się z naszą ofertą, która skierowana jest do osób żądnych przygód, stawiających na świetną zabawę i całkowity reset. Jesteśmy przekonani, że wyjazd studencki (Włochy) zapewni Ci niepowtarzalne doświadczenia, zupełne odcięcie od codzienności, a także pyszne jedzenie oraz imprezy do białego rana w gronie wspaniałych osób.

Jesteśmy otwarci na kontakt z naszymi klientami, dlatego w razie jakichkolwiek pytań warto się z nami skonsultować. Posłużymy profesjonalnymi poradami oraz przekażemy szereg przydatnych informacji, dzięki którym podjęcie najkorzystniejszej decyzji stanie się zdecydowanie łatwiejsze.

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X