Wyjazdy na narty i snowboard

Miejsce

Wszystkie Włochy

Termin

Wszystkie Marzec

Typ

Wszystkie Wyjazdy studenckie na narty zima

#Italian Ski Safari - Val di Sole vol.4

Włochy 2024-03-08 - 2024-03-17

Liczba miejsc: 100
Pozostało wolnych miejsc: Lista rez.
320km tras | 8 ośrodków | 8 x snowpark

Ciężko dziś znaleźć osoby, które nie przepadają za tzw. zimowym szaleństwem. Szczególnie Polacy upodobali sobie uprawianie rozmaitych sportów zimowych, wśród których prym wiodą oczywiście narciarstwo i snowboard. Jedną z liczniejszych grup społecznych, które każdego roku udają się zimą w kierunku stoków narciarskich, są studenci. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego - młodzi ludzie uwielbiają dobrą zabawę, szczególnie jeśli jest ona połączona z aktywnością fizyczną i zapewnia całkiem sporo emocji. Ponadto wielu studentów korzysta w tym czasie z przysługujących im w ramach statusu studenta zniżek.

Organizacja tego typu wypadów, szczególnie w czasie trwania semestru na uczelni może okazać się dosyć skomplikowaną operacją. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego faktu, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i przygotowaliśmy dla nich propozycje wyjazdów w góry na narty. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Studenckie narty - powiew adrenaliny

Poszukujesz miejsca, w które możesz udać się wraz ze swoimi znajomymi z uczelni nieco poszaleć na śniegu, a jednocześnie wypocząć i nabrać energii przed kolejnym wymagającym, semestrem nauki? W takim razie doskonale trafiłeś. Znajdziesz u nas bowiem bardzo bogatą ofertę wycieczek na narty do różnych lokalizacji, w tym do profesjonalnych ośrodków i hoteli m.in. we Włoszech czy Francji.

Dla studentów czas, który właśnie przeżywają, jest jednym z najbardziej szalonych w ich życiach. Po zakończeniu etapu nauki przyjdzie bowiem czas na ustabilizowanie swoich spraw i rozpoczęcie pracy, co często powoduje, że nie ma już tyle wolnego i tyle energii, aby móc często robić to, na co ma się aktualnie ochotę. Właśnie dlatego zastrzyki adrenaliny i tworzenie wspaniałych wspomnień z przyjaciółmi na wspaniale przygotowanych stokach narciarskich to doskonały pomysł.

Gigantyczne stoki m.in. we włoskich Alpach potrafią zrobić naprawdę ogromne wrażenie - szczególnie wtedy, kiedy widzi się je po raz pierwszy na żywo, a nie na zdjęciach.

Studenckie wyjazdy narciarskie - gdzie najlepiej się wybrać?

Jeśli zapytasz się zapalonych narciarzy, gdzie oni sami polecają, aby się wybrać, odpowiedzi możesz uzyskać naprawdę różne. Jeśli jednak zrobisz podsumowanie, to zazwyczaj wyjdzie z niego, że najpopularniejszym kierunkiem są Alpy. Nie ma w tym nic dziwnego - to wyjątkowe pasmo górskie, które znajduje się na terenie kilku państw, jest doskonałym miejscem, nie tylko pod względem świetnie przygotowanej infrastruktury, ale także ze względu na wspaniałe, wręcz zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Wśród studentów najczęściej wybór pada na stoki po stronie włoskiej i francuskiej. Trzeba przyznać, że infrastruktura w obu przypadkach jest doskonała - bardzo długie trasy zjazdowe, przygotowane dla narciarzy o różnych poziomach umiejętności to zdecydowanie bardzo duży atut tych miejsc.

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ działamy na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając naszym klientom niezapomniane podróże i wyjazdy na narty. Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, którzy od lat zajmują się organizacją i przygotowywaniem tego typu wyjazdów, a zatem jest to dla nas swego rodzaju chleb powszedni. Od samego początku naszego funkcjonowania stawiamy dobro i zadowolenie klientów na pierwszym miejscu. To właśnie z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas wycieczki i wyjazdy na narty stały na możliwie najwyższym poziomie.

Klienci, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej bogatej oferty wycieczkowej, są bardzo zadowoleni ze zorganizowanych przez nas wyjazdów. Chwalą oni bardzo przyjemną atmosferę, niezwykle profesjonalne podejście organizatorów oraz atrakcyjne ceny.

Jeśli zainteresowały Cię nasze propozycje dotyczące wyjazdów studenckich na narty, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jeżeli natomiast chciałabyś zadać jakieś pytanie, to możesz to zrobić podczas rozmowy, a my z chęcią udzielimy Ci na nie wyczerpującej odpowiedzi.

Ładowanie

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X