Studencki Sylwester

Miejsce

Wszystkie Włochy

Termin

Wszystkie Marzec

Typ

Wszystkie Wyjazdy studenckie na narty zima
Sylwester to wydarzenie, które na całym świecie jest hucznie celebrowane. W wielu krajach ten czas przypada na okres zimowy, więc pożegnanie starego roku w tych miejscach odbywa się w śnieżnej, świątecznej atmosferze. Jesteś studentem i jeszcze nie wiesz, co chciałbyś robić ostatniego dnia roku?

W takim wypadku może zainteresuje Cię nasza oferta wyjazdów studenckich. Sylwester zorganizowany przez nas będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem, a także świetnym sposobem na rozpoczęcie nowego roku. Współpracujemy z wieloma ośrodkami wypoczynkowymi, które charakteryzują się profesjonalnym podejściem do swoich gości i sąsiadują z pięknymi wzgórzami oraz solidnie przygotowanymi stokami.

Sylwester studencki 2022/2023- przeżyj niezapomniane chwile w otoczeniu gór

Zamiast spędzać sylwestra przed telewizorem, możesz wybrać sylwestra studenckiego, który będzie równie wyjątkowy jak celebrowane święto. Zachęcamy Cię do zapoznania się z propozycjami, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii. Zadbaliśmy o ich przejrzystość, gdyż Twój komfort i zadowolenie są dla nas niezwykle ważne.

Lubisz uprawiać sporty zimowe? Jeździsz na nartach, a może od kilku lat trenujesz zjazdy na snowboardzie? Po prostu lubisz spędzać czas w górskich ośrodkach i czasami wybrać się na spacer po okolicznych wzgórzach? Niezależnie od Twoich preferencji i potrzeb jesteśmy przekonani, że na pewno znajdziesz u nas ciekawą propozycję, która będzie dla Ciebie idealna.

Od wielu lat działamy w branży turystycznej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zrozumieliśmy, jakie oczekiwania mają wobec nas - i wyjazdów - klienci. Oferta dotycząca sylwestra studenckiego została przygotowana z myślą o każdej osobie, która jeszcze się uczy, ale chciałaby spędzić wspaniałe chwile i przywitać nowy rok w otoczeniu majestatycznych gór.

Zadbaliśmy o to, by wyjazdy były organizowane w grupach odpowiedniej wielkości. Po naszej stronie leży zapewnienie Ci zakwaterowania oraz zadbanie, byś wiedział, jak korzystać z wszystkich dostępnych na miejscu atrakcji. Zatrudnieni przez nas pracownicy to profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy. Dzięki temu masz gwarancję, że jeśli zdecydujesz się na wyjazd z nami, Twój sylwester studencki będzie należał do niezwykle udanych przeżyć.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące warunków takiego wyjazdu albo szczegółów pobytu w ośrodku, zachęcamy Cię do kontaktu z naszym przedstawicielem, który bardzo chętnie odpowie na każde Twoje pytanie. Nasza praca polega na zorganizowaniu Ci wspaniałego czasu, więc postaramy się zrobić to od początku do końca wycieczki.

Sylwester studencki 2022/2023

W ciągu ostatnich lat dzieje się bardzo wiele. Intensywność życia codziennego sprawia, że każdy zasługuje na odpowiedni odpoczynek na sam koniec roku. Jeżeli jesteś studentem, to na pewno nie jest Ci obce uczenie się po nocach, a także stresujący czas egzaminów. Sylwester studencki to moment, gdy nie musisz zaprzątać sobie głowy sprawami związanymi z uczelnią. Jest to natomiast czas, kiedy możesz pozwolić sobie na pełen relaks.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które lubią urlopy spędzać aktywnie. W końcu proponujemy wyjazdy do ośrodków górskich. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się na taką wycieczkę nawet jeżeli nie jeździsz na nartach czy snowboardzie. W takim wypadku będziesz mógł skorzystać z szeregu innych aktywności zimowych, które organizowane są na terenie obiektów.

Być może nigdy nie myślałeś o tym, żeby wybrać się się na sylwestra gdzieś dalej niż do domu najlepszego przyjaciela. Zachęcamy Cię do eksperymentowania, gdyż może się okazać, że przeżyjesz chwile, których nie zapomnisz do końca swojego życia i nawiążesz nowe znajomości.

Sylwester studencki - opinie uczestników wyjazdów z poprzednich lat

W branży turystycznej działamy od paru – ponad 10 lat, więc do tej pory mieliśmy okazję zorganizować sporo wyjazdów. Sylwestry studenckie organizowane przez nas cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród osób, które do tej pory postanowiły skorzystać z naszych usług. W planie wyjazdu znajduje się wiele atrakcji, a także bardzo komfortowe zakwaterowanie. Zadbaliśmy również o to, by ceny wyjazdu studenckiego na sylwestra były atrakcyjne, a tym samym przystępne.

Ładowanie

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X