Narty

Sporty zimowe to doskonały powód do zaplanowania wspólnego wyjazdu integracyjnego lub relaksu po ciężkiej zimowej studenckiej sesji. W naszej ofercie posiadamy atrakcyjne propozycje wyjazdów na studenckie narty.

Na nasze wyjazdy studenckie narty nie muszą koniecznie stanowić podstawowy element Waszego ekwipunku. Można również wypożyczyć je na miejscu. Oferta skierowana jest również dla tych, którzy nigdy nie próbowali swoich sił na stoku. W każdym bowiem zimowym kurorcie istnieje możliwość skorzystania z usług doświadczonego instruktora. Godzina spędzona pod okiem specjalisty z pewnością wystarczy żeby opanować proste umiejętności narciarskie oraz nabrać pewności potrzebnej do dalszej samodzielnej nauki.

Możecie zapisywać się pojedynczo lub grupami. Dla tych, którzy wyjadą z nami w pojedynkę, nasz wyjazd będzie doskonałą okazją do poznania nowych ludzi i zawarcia interesujących znajomości, a nawet przyjaźni. Grupy natomiast podczas wspólnego wypoczynku będą mogły zacieśnić więzi i jeszcze lepiej się zintegrować. Szczególnie gorąco zachęcamy Was do zapoznania się z atrakcyjnymi zniżkami, które przewidujemy dla zapisujących się grup oraz dla stałych uczestników naszych wyjazdów. Dołącz do nas i Ty!

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X