Miejsca

Obozy i Wyjazdy Studenckie Lato:

Studencka Bułgaria Słoneczny Brzeg

  1. STUDENCKIE BIURO PODRÓŻY

  2. Wyjazd studencki Chorwacja Makarska

  3. Wyjazd studencki Chorwacja Pag Zrce

  4. Wyjazd studencki Czarnogóra Budva

  5. Wyjazd studencki Włochy Bibione

  6. Wyjazd studencki Hiszpania Lloret

  7. Wyjazd studencki Grecja Kokkino Nero

  8. Studencka Bułgaria Złote Piaski

  9. Studencka Bułgaria Słoneczny Brzeg

  10. Wyjazd Studencki Włochy Rimini


Studencka Bułgaria Słoneczny Brzeg

Studenckiewyjazdy.pl to okazja dla Ciebie na spędzenie czasu w doborowym towarzystwie na zabawie i odpoczynku bez martwienia się o organizację. Pachnące róże, Monastyr Rylski, Marteniczki czy nisko brzmiąca gajda – to właśnie Bułgaria. Wyjazdy studenckie, które dla Ciebie zorganizujemy pozwolą Ci odkryć wyjątkowość tego kraju.

Bułgaria, Słoneczny Brzeg – piaszczyste plaże, wodne atrakcje, pyszna bułgarska kuchnia

Bułgaria to niezwykle malowniczy kraj, oblany na wschodzie wodami Morza Czarnego. Słoneczny Brzeg to natomiast jej ceniona na świecie perła wśród morskich kurortów. Kraj ten oferuje Ci intrygującą i zróżnicowaną architekturę, niesamowicie smaczne potrawy, fascynującą historię i kulturę – a to wszystko okraszone ujmującą gościnnością jej mieszkańców.


Kompleksowo zorganizowane studenckie wyjazdy – Bułgaria, Słoneczny Brzeg


Wybranie się na zorganizowany wyjazd to najlepszy wybór dla studenta zmęczonego semestrem nauki. Podczas wakacji poznasz nowych znajomych i wybawisz się za wszystkie czasy, a ze sobą zabierzesz ogrom niesamowitych wspomnień. Co więcej, jest to wyjazd naprawdę na studencką kieszeń.

Każdą ofertę tworzymy dla Ciebie w oparciu o wieloletnie doświadczenie i z pasji do podróżowania. Do skorzystania z nich zapraszamy wszystkich młodych, pozytywnych ludzi w wieku od 18 do 35 lat. Nie musisz się obawiać o dobre warunki zakwaterowania, korzystne ubezpieczenie ani niedobór atrakcji – wszystko zaplanujemy za Ciebie!


Dla kogo są nasze wyjazdy studenckie? Bułgaria, Słoneczny Brzeg


Jeśli chcesz spędzić czas na idealnie zbilansowanym odpoczynku ze zwiedzaniem, bawić się na całego w gronie znajomych, poznać nowych ludzi takich jak Ty – to wyjazd właśnie dla Ciebie!

To oferta dla każdego, kto chce poznać fascynującą kulturę Bułgarii i skutecznie odpocząć od studiów, czy pracy. Organizacja takiego wyjazdu jest wymagająca, dlatego warto powierzyć ją komuś doświadczonemu i godnemu zaufania. Z nami dobrze bawiły się już tysiące młodych ludzi – dołącz do nich i Ty!

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X