Miejsca

Obozy i Wyjazdy Studenckie Lato:

Studencka Bułgaria Złote Piaski

  1. STUDENCKIE BIURO PODRÓŻY

  2. Wyjazd studencki Chorwacja Makarska

  3. Wyjazd studencki Chorwacja Pag Zrce

  4. Wyjazd studencki Czarnogóra Budva

  5. Wyjazd studencki Włochy Bibione

  6. Wyjazd studencki Hiszpania Lloret

  7. Wyjazd studencki Grecja Kokkino Nero

  8. Studencka Bułgaria Złote Piaski

  9. Studencka Bułgaria Słoneczny Brzeg

  10. Wyjazd Studencki Włochy Rimini


Studenckie wyjazdy Bułgaria - Złote Piaski


Z całą pewnością, każdy choć raz słyszał o bułgarskich Złotych Piaskach! Bułgaria Złote Piaski to zdecydowanie jeden z najsłynniejszych kurortów wakacyjnych! Warto wspomnieć, że miejsce to zwane jest także „letnią stolicą Bułgarii”. Złote Piaski mieszczą się tuż nad Morzem Czarnym, około 17 kilometrów od równie słynnej Warny. Miejsce to bez wątpienia jest najchętniej odwiedzanym przez studentów kurortem bułgarskim. Nic w tym dziwnego - całość otoczona jest plażami, bogatą ofertą klubową i jakże imprezowym i pozytywnym klimatem! Złote Piaski to miejsce idealne na studencki wyjazd ze znajomymi!


Bułgaria wyjazdy studenckie


Tuż przy kurorcie Bułgaria Złote Piaski, znajduje się piękne, zapierające dech w piersiach morze, które swą temperaturą osiąga aż do 25 stopni Celsjusza! Niewątpliwym atutem Złotych Piasków jest, jak sama nazwa mówi, piękna złocista plaża - idealna do codziennego plażowania! O wyjątkowości wspomnianego miejsca świadczy również fakt, iż Złote Piaski zostały uhonorowane wyróżnieniem Błękitnej Flagi!

Perfekcyjne warunki plażowe to jednak nie wszystko, co oferuje nam kurort! Dzięki jego idealnemu położeniu, mamy możliwość zwiedzenia okolicy, a szczególnie położonej o jedyne 17 kilometrów dalej - Warny. W tym sąsiednim mieście koniecznym punktem na mapie zwiedzania powinno być wyjątkowe delfinarium, w którym to można ujrzeć niezwykle ciekawe pokazy tresury zwierząt wodnych!


Wyjazdy studenckie Bułgaria


Jak już wspominaliśmy - Złote Piaski znane są także z niezwykle bujnego życia nocnego! To znakomita gratka dla osób lubiących potańczyć na parkiecie i poznawać nowych ludzi! Złote Piaski oferują szereg restauracji, knajp, kasyn oraz dyskotek, które w letnie wieczory przepełnione są po brzegi osobami głodnymi świetnej wakacyjnej zabawy! Oferowane wyjazdy studenckie Bułgaria Złote Piaski to również idealna okazja na poznanie nowych osób - bardzo często, nowe znajomości zawierane podczas świetnej zabawy, przekształcają się w przyjaźnie na całe życie!

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X