Miejsca

Wyjazdy zimowe na narty i snowboard:

Wyjazdy narty Szwajcaria Veysonnaz

 1. Wyjazdy na narty Włochy Val di Sole

 2. Wyjazdy na narty Włochy Marilleva

 3. Wyjazdy na narty Włochy Pejo Cogolo

 4. Wyjazdy na narty Włochy Madonna

 5. Wyjazdy na narty Włochy Tonale

 6. Wyjazdy na narty Włochy Aprica

 7. Wyjazdy na narty Włochy Livigno

 8. Wyjazdy narty Włochy Montecampione

 9. Wyjazdy narty Szwajcaria Veysonnaz

 10. Wyjazdy na narty Francja Les Orres

 11. Wyjazdy narty Francja Les 2 Alpes

 12. Wyjazdy na narty Francja Alpe Huez

 13. Wyjazdy narty Francja Chamrousse

 14. Wyjazdy narty Francja Val Thorens

 15. Wyjazdy na narty Francja Montgenevre

 16. Wyjazdy na narty Francja Isola 2000

 17. Wyjazdy na narty Włochy Sestriere

 18. Wyjazdy na narty Włochy Bormio

 19. Wyjazdy narty Włochy Abetone

 20. Wyjazdy narty Włochy Cortina


Wyjazdy na narty Veysonnaz - Szwajcaria

Dlaczego warto podjąć wyzwanie wyjazdu na narty do Szwajcarii? Veysonnaz jest wyjątkowym regionem, w którym można odkryć wszystko to, co najpiękniejsze w wyjazdach zimowych. Podróże są dla nas nie lada motywacją, aby przetrwać codzienną rutynę oraz trudniejszy czas, w tym stres. Napędzają do działania, a nierzadko stają się swego rodzaju marzeniem lub ucieczką w nieznane - szukając prawdziwej przygody. Bardzo dużo okazji do podjęcia nowego wyzwania z pewnością znajdzie się w Veysonnaz. Wyjazd na narty to nie tylko moment poświęcony na rozwijanie swoich umiejętności na stokach - przecież zalet takiej niezapomnianej wycieczki jest o wiele więcej.
 
Zmiana miejsca sprzyja naszym umysłom, pozwalając na moment zapomnieć o zmartwieniach. Wyjazdy pozwalają nabrać nam dystansu, ochłonąć, ale i wybawić się w najlepszym towarzystwie! To samo można powiedzieć o zimowym szaleństwie w Veysonnaz. Wyjazd na narty w tym otoczeniu jest niezapomnianą przygodą, która pozostaje z uczestnikami na długie lata.
 
 

Narty, Veysonnaz - zorganizowana wycieczka dla młodych osób

Każdy etap życia rządzi się swoimi prawami, okres młodości jest bogaty w wyjątkowe doświadczenia, nowe możliwości oraz różnorodną aktywność. Młodość w porównaniu do innych lat to przede wszystkim pole do eksperymentów i odwiedzania różnych nowych miejsc. Nie ma lepszego sposobu podjęcia takiego ryzyka niż wybór zupełnie nieznanej destynacji na wyjazd na narty. Veysonnaz odpowiada potrzebom młodych osób. W młodości mamy szansę korzystać z życia, nie ograniczając się większymi zobowiązaniami. Jeśli planujesz nabrać sił na nadchodzące studia, a może staż w nowej pracy - pora na relaks! Oferta wyjazdu na narty do Veysonnaz jest skierowana do wszystkich tych, którzy chcą na chwilę odpocząć od codziennych obowiązków i zająć się przyjemnym kultywowaniem tradycji sportów zimowych.
 

Veysonnaz - wyjazd na narty dla osób spragnionych nowych wrażeń

Wejdź w Nowy Rok z odpowiednim nastrojem, wykorzystując trwającą zimę. Organizowane przez nas wyjazdy, przeniosą Cię do fascynujących krajobrazów pośród Alp Pennińskich w Szwajcarii - Veysonnaz należy do części ośrodka narciarskiego Les 4 Vallées oraz znajduje się wewnątrz bazy. Region jest nie lada atrakcją dla zapalonych miłośników sportów zimowych, choć może być to doskonałe miejsce również dla początkujących. Jeśli jesteś w wieku od 18 do 35 lat, możesz stać się częścią zespołu, który wyruszy w tym roku na narty! Poczuj wyjątkową atmosferę panującą na szwajcarskich stokach - podczas wyjazdu na narty w Veysonnaz będzie okazja do zintegrowania się, ale nie tylko. W końcu do takich miejsc jeździ się po to, aby doskonalić swoje umiejętności! Wielu fanów narciarstwa wie, że nie ma lepszego sposobu na aktywny wypoczynek od eksplorowania górskich tras w Veysonnaz. Wyjazd na narty to wydarzenie, na którym ciągle coś się dzieje. Pośród górskich przyjemności nie zabraknie sportu, ale i zabawy oraz rozrywki - wyprawa jest szansą na zasłużony odpoczynek, ale i na poznanie nowych ludzi.
 

Wyjazd na narty, Veysonnaz - Szwajcaria

 
Wyjazd na narty do Szwajcarii (Veysonnaz) został przez nas dokładnie zaplanowany w najmniejszych szczegółach. Gwarantujemy niezapomniane chwile, znakomitą pogodę oraz wigor! Zajmujemy się całym procesem rezerwacji - wobec noclegu oraz transportu autokarami klasy LUX. Nie musisz więc tracić czasu na zbędne formalności - pozwól sobie na trochę przyjemności, a my zajmiemy się resztą, od początku do końca organizując narty w Veysonnaz!
 

Wyjazdy na narty Veysonnaz - cena

 
Jesteśmy liderem w branży, działając dla młodych od 2007 roku - dzięki doświadczeniu, doskonale wiemy, jak zaplanować najlepsze wyjazdy, oferując atrakcyjne ceny. Wyjazd na narty do Veysonnaz wcale nie musi zrujnować Twojego prywatnego budżetu. Wiemy o tym, ponieważ specjalizujemy się w wyjazdach wprost na studencką kieszeń, ale nie tylko. Niezależnie od tego, czy jesteś maturzystą, studentem, absolwentem, czy rozpoczynasz karierę zawodową - podróż do serca kantonu Valais będzie dla Ciebie świetną przygodą.

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X