Miejsca

Wyjazdy zimowe na narty i snowboard:

Wyjazdy na narty Włochy Livigno

 1. Wyjazdy na narty Włochy Val di Sole

 2. Wyjazdy na narty Włochy Marilleva

 3. Wyjazdy na narty Włochy Pejo Cogolo

 4. Wyjazdy na narty Włochy Madonna

 5. Wyjazdy na narty Włochy Tonale

 6. Wyjazdy na narty Włochy Aprica

 7. Wyjazdy na narty Włochy Livigno

 8. Wyjazdy narty Włochy Montecampione

 9. Wyjazdy narty Szwajcaria Veysonnaz

 10. Wyjazdy na narty Francja Les Orres

 11. Wyjazdy narty Francja Les 2 Alpes

 12. Wyjazdy na narty Francja Alpe Huez

 13. Wyjazdy narty Francja Chamrousse

 14. Wyjazdy narty Francja Val Thorens

 15. Wyjazdy na narty Francja Montgenevre

 16. Wyjazdy na narty Francja Isola 2000

 17. Wyjazdy na narty Włochy Sestriere

 18. Wyjazdy na narty Włochy Bormio

 19. Wyjazdy narty Włochy Abetone

 20. Wyjazdy narty Włochy Cortina


OŚRODEK NARCIARSKI LIVIGNO (WŁOCHY)

Wiele jest miejsc na świecie, w których można kultywować bez większych przeszkód tradycję uprawiania sportów zimowych. W tej kategorii jednak zdecydowanie królują narty we Włoszech. Livigno to miejscowość urokliwa, mająca wiele do zaoferowania zarówno narciarzom początkującym, jak i tym bardziej zaawansowanym.
 
Livigno znane jest również jako „mały Tybet” Włoch. Bez wątpienia stwierdzić można, że jest on jednym z najważniejszych ośrodków narciarskich w Alpach - to właśnie tutaj rozgrywają się liczne zawody międzynarodowe. Centralna część Livigno leży na wysokości aż 1816 m n.p.m, zaś jedna z jej dzielnic - Trepalle położona jest na wysokości 1900-2250 m n.p.m., dzięki czemu została nazwana najwyżej położoną dzielnicą w Europie. Co ciekawe, Trepalle jest stale zamieszkiwaną osadą. Wyjazd na narty do Włoch (Livigno) jest zatem idealną okazją również do poszerzenia swojej wiedzy na temat różnorodności naszego kontynentu.
 
 

Wyjątkowy wyjazd na narty - Livigno

Dolina Livigno jest budowy płaskiej, otoczona dookoła stromymi zboczami gór. Cała długość doliny wynosi 14 kilometrów. Obecnie Livigno przyciąga turystów stokami narciarskimi o łącznej długości aż 115 kilometrów! Wyjazdy na narty do Livigno są świetną okazją, aby nawiązać nowe, ciekawe relacje z ludźmi mającymi podobne zainteresowania!
 

Wyjazdy studenckie na narty Livigno

 
W Livigno narciarze mają również do dyspozycji ogromny stadion w samym jego centrum, który składa się z aż 40 kilometrów tras biegowych. Jest to świetna propozycja zarówno dla narciarzy, jak i snowboardzistów. Bez problemu uporają się z nimi tak początkujący, jak i zaawansowani miłośnicy sportów śnieżnych! Różnorodność grupy pod względem doświadczenia w uprawianiu sportów zimowych może być zatem bardzo duża i co do zasady nie ma większych ograniczeń pod tym względem. Trasy są otwarte dla każdego, szczególnie we Włoszech. Narty w Livigno to idealna okazja do zakochania się w tym sporcie.
 
 

Włochy, narty - Livigno jako raj dla narciarzy

Wyjazd na narty do Livigno nie bez powodu jest marzeniem wielu narciarzy z całego świata. Zdecydowanie jest do czego przyjeżdżać, bo  trasy narciarskie rozciągają się w sumie na ponad 115 kilometrów! Znajdują się one po obu stronach doliny - w Mottolino i Carosello. Każda trasa jest profesjonalnie przygotowana i bezpieczna. Ponadto, znajdziesz tam również dwa snowparki, skocznie, raile oraz boardercrossy. Najdłuższa trasa znajdująca się w ośrodku nosi nazwę „Vetta Blesaccia - Costaccia” i liczy aż 6 kilometrów długości, przy różnicy wzniesień 980 m.
 

Wyjazdy na narty Livigno - cena

 
W Livigno poza szaleństwem zimowym, znajduje się także raj dla zakupoholików - jest tam jedyna we Włoszech strefa wolnocłowa, w której ceny niezwykle kuszą! Bez wątpienia Livigno jest jednym, z bardziej lubianych przez Polaków ośrodków narciarskich we Włoszech!
 
Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś Livigno - nie zwlekaj! Poznaj nowych ludzi, przeżyj świetną przygodę i rozwijaj swoje umiejętności narciarskie - a to wszystko w okazyjnej cenie!
 
 
 
PODSTAWOWE INFORMACJE - Livigno
Ośrodek wchodzi w skład kompleksu: Alta Valtellina
 
Najniższy punkt: 1816 m n.p.m.
Najwyższy punkt: 2900 m n.p.m.
 
Przybliżony okres działania ośrodka: Początek listopada – początek maja
 
Łączna liczba kolejek/wyciągów: 31
- kolejki gondolowe/kabinowe: 6
- wyciągi krzesełkowe: 13
- pozostałe: 1
 
Urządzenia i tereny do uprawiania innych dyscyplin sportów zimowych: Trasy biegowe stylem klasycznym i do skatingu (30km, dostosowane do biegów z psami), 2 Snowparki, funpark, lodowisko, tor saneczkowy, wypożyczalnia sanek, tor snowtubingowy, heliskiing
 
Łączna liczba tras zjazdowych: 78 (łatwe 35%, średnie 48%, trudne 17%)
 

Łączna długość tras zjazdowych: 120 km

 

MAPA TRAS LIVIGNO

  
 
Najdłuższa trasa zjazdowa: 6 km
Ilość dni otwartych w poprzednim sezonie: 150
Średni opad śniegu: 120 cm
Snowparki: 1
Sztuczne naśnieżanie tras: tak
Sztuczne oświetlenie tras: tak
 
 

Livigno - wyjazd na narty

 
Włochy to niezwykle piękny i malowniczy kraj, który warto odwiedzić zwłaszcza podczas organizowanych przez nas zimowych wypraw. Wyjazd na narty Włochy Livigno to rozwiązanie dla studentów, którzy pragną zadbać o swoje samopoczucie i choć na chwilę zapomnieć o natłoku codziennych obowiązków. To fantastyczna przygoda i czas spędzony z przyjaciółmi, który będziesz wspominać przez całe życie.
 
 

 Zorganizowany wyjazd na narty - Włochy, Livigno

Wyjazd na narty Livigno to rozwiązanie dla osób ceniących sobie odkrywanie nowych niesamowitych miejsc, kochających białe szaleństwo czy kosztowanie lokalnych potraw. Gwarantujemy epicką zabawę w najlepszym gronie i mnóstwo atrakcji, które pozwolą Ci na naładowanie baterii na kolejne, fascynujące wyzwania. Jesteśmy przekonani, że decydując się na organizowany przez nas wyjazd na narty do Włoch (Livigno), czas upłynie w tak wyjątkowej atmosferze, że nie będziesz chciał wracać do domu. Przepyszne jedzenie, zapierające dech w piersiach krajobrazy, nocne imprezy to tylko nieliczne z oferowanych przez nas rozrywek. Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X