Miejsca

Wyjazdy zimowe na narty i snowboard:

Wyjazdy na narty Włochy Marilleva

 1. Wyjazdy na narty Włochy Val di Sole

 2. Wyjazdy na narty Włochy Marilleva

 3. Wyjazdy na narty Włochy Pejo Cogolo

 4. Wyjazdy na narty Włochy Madonna

 5. Wyjazdy na narty Włochy Tonale

 6. Wyjazdy na narty Włochy Aprica

 7. Wyjazdy na narty Włochy Livigno

 8. Wyjazdy narty Włochy Montecampione

 9. Wyjazdy narty Szwajcaria Veysonnaz

 10. Wyjazdy na narty Francja Les Orres

 11. Wyjazdy narty Francja Les 2 Alpes

 12. Wyjazdy na narty Francja Alpe Huez

 13. Wyjazdy narty Francja Chamrousse

 14. Wyjazdy narty Francja Val Thorens

 15. Wyjazdy na narty Francja Montgenevre

 16. Wyjazdy na narty Francja Isola 2000

 17. Wyjazdy na narty Włochy Sestriere

 18. Wyjazdy na narty Włochy Bormio

 19. Wyjazdy narty Włochy Abetone

 20. Wyjazdy narty Włochy Cortina


Wyjazdy na narty Włochy Marilleva

W poszukiwaniu idealnego miejsca na zimowy wyjazd z przyjaciółmi wśród propozycji nie może zabraknąć ośrodka narciarskiego Folgarida-Marilleva. Wchodzi w skład Val di Sole, czyli Doliny Słońca, gdzie obok pięciu innych miejsc stanowi jeden z najchętniej odwiedzanych regionów przez narciarzy. W połączeniu z Pinzolo i Madonną di Campiglio tworzy jedną karuzelę narciarską o długości 150 km tras. W ten sposób możesz w każdej chwili zmienić stok na inny bez konieczności odpinania nart.

Niezpomniany Wyjazd na narty - Włochy, Marilleva

W naszej ofercie prezentujemy wyjazdy do ośrodka Marilleva, który stanowi doskonałą okazję dla każdego, kto nie wyobraża sobie spędzenia zimowych ferii bez nart na nogach. Wyjazd na narty Marilleva skierowany jest do bardzo szerokiej grupy uczestników, która jest zróżnicowana pod względem stopnia zaawansowania w uprawianiu sportów zimowych. Nieważne, czy na stokach czujesz się jak ryba w wodzie, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z narciarstwem w Marillevie czekają na Ciebie doskonałe warunki do jazdy. Znajdziesz tu trasy o ponad 60 km długości, z czego połowa została oznaczona jako łatwe, 32% jako średniozaawansowane, natomiast 19% uważane są za trudne.
 
Kompletując coroczną ofertę wyjazdową skierowaną do zainteresowanych dbamy o to, aby warunki w każdym miejscu były jak najlepsze. Pod tym względem wyjazd na narty do Włoch (Marilleva) prezentuje się doskonale
 
Choć w sezonie zimowym zazwyczaj nie można narzekać na brak śniegu w tym regionie, w razie potrzeby stoki są naśnieżane sztucznie, aby zapewnić jak największy komfort jazdy narciarzom. Znajduje się tu także kilkanaście kolejek gondolowych i wyciągów krzesełkowych. Ponadto ośrodek zapewnia doskonałe warunki do jazdy nocą dzięki sztucznemu oświetleniu tras. Miłośnicy jazdy na desce także znajdą coś dla siebie na organizowanym przez nas wyjeździe na narty do Marilleva - zawsze dbamy o jak największą różnorodność. Jeśli na desce czujesz się świetnie to pokochasz ten region, ponieważ Marilleva oferuje nowoczesny snowpark. Na prawie 1,5 ha powierzchni znajduje się ogrom naturalnych oraz sztucznych przeszkód, które świetnie sprawdzą się podczas trenowania różnego rodzaju akrobacji i tricków.
 
Te statystyki najlepiej obrazują zróżnicowanie poziomu tras w regionie Marilleva. Wyjazd na narty dostępny w naszej ofercie jest zatem doskonałą okazją do wypadu w krainę śniegu, bez względu na swoje umiejętności. W końcu Włochy są jednym z najlepszych miejsc do ich szlifowania.

 

Narty - Marilleva

Jeśli szukasz najlepszego miejsca do spędzenia aktywnych ferii zimowych, zapoznaj się bliżej z naszymi propozycjami wyjazdów do ośrodka narciarskiego Marilleva. Region ten to prawdziwy raj dla osób, które miały już okazję poszaleć na stokach lub chciałyby spróbować pierwszy raz. Wybierz najlepszą ofertę dla siebie i zafunduj sobie niezapomniane wrażenia tej zimy w malowniczym regionie Marilleva. Wyjazd na narty pozostanie w Twojej pamięci na długo i sprawi, że będziesz chciał tam wrócić.

 

OŚRODEK NARCIARSKI FOLGARIDA - MARILLEVA (WŁOCHY)

 
Ośrodek narciarski Folgarida - Marilleva wchodz w skład Val di Sole (380km tras), w tym połączonych w jedną wielką karuzelę narciarską z Madonną di Campiglio i Pinzolo, co daje 150km tras bez konieczności odpinania nart. To czyni Marillevę idealnym miejscem na obozy i wyjazdy na narty i snowboard we Włoszech.
 

MAPA TRAS VAL DI SOLE

 
 
 
Folgarida – Marilleva to prawdziwy raj dla miłośników narciarstwa alpejskiego, snowboardingu i freeslye’u, na których czeka 60 km stoków narciarskich z 36 trasami i 26 wyciągami, a łącznie z kompleksem Madonna di Campiglio – Pinzolo – w sumie 150 km połączonych nartostrad karuzeli narciarskiej. Na stoki ośrodka dowozi Dolomiti Express – pociąg docierający z Trento w niezwykle malowniczą dolinę Val di Sole. Czas przyjemnie też upływa w specjalnie zaprojektowanym Famili Parku Folgarida – strefie zabawy dla całej rodziny. Dla bardziej zaawansowanych fanów freestyle’u lepszym miejscem jest nowoczesny snowpark Marilleva o powierzchni prawie 1,5ha pełen naturalnych i sztucznych przeszkód terenowych podzielonych na strefy ślizgów i akrobacji powietrznych. Nawet po zmierzchu ruch na trasach nie zamiera, ponieważ można jeździć na sztucznie oświetlonym stoku Biancanave w Marillevie.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE - FOLGARIDA MARILLEVA

Ośrodek wchodzi w skład kompleksu: Val di Sole
 
Najniższy punkt: 1400 m n.p.m.
Najwyższy punkt: 2178 m n.p.m.
 
Przybliżony okres działania ośrodka: koniec listopada – początek kwietnia
 
Łączna liczba kolejek/wyciągów: 25
- kolejki gondolowe/kabinowe: 7
- wyciągi krzesełkowe: 13
- pozostałe:
 
Urządzenia i tereny do uprawiania innych dyscyplin sportów zimowych:
15 klasycznych tras biegowych (31 km), 15 tras do skatingu (31 km), snowpark, tor do snowtubingu, lodowisko
 
Łączna liczba tras zjazdowych: 36 (łatwe 49%, średnie 32%, trudne 19%)
 

Łączna długość tras zjazdowych: 60 km

 

MAPA TRAS FOLGARIDA MARILLEVA

  
 
Najdłuższa trasa zjazdowa: 4,8 km
Ilość dni otwartych w poprzednim sezonie: 150
Średni opad śniegu: 120 cm
Snowparki: 2
Sztuczne naśnieżanie tras: tak
Sztuczne oświetlenie tras: tak
 

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X