Miejsca

Wyjazdy zimowe na narty i snowboard:

Wyjazdy narty Francja Les 2 Alpes

 1. Wyjazdy na narty Włochy Val di Sole

 2. Wyjazdy na narty Włochy Marilleva

 3. Wyjazdy na narty Włochy Pejo Cogolo

 4. Wyjazdy na narty Włochy Madonna

 5. Wyjazdy na narty Włochy Tonale

 6. Wyjazdy na narty Włochy Aprica

 7. Wyjazdy na narty Włochy Livigno

 8. Wyjazdy narty Włochy Montecampione

 9. Wyjazdy narty Szwajcaria Veysonnaz

 10. Wyjazdy na narty Francja Les Orres

 11. Wyjazdy narty Francja Les 2 Alpes

 12. Wyjazdy na narty Francja Alpe Huez

 13. Wyjazdy narty Francja Chamrousse

 14. Wyjazdy narty Francja Val Thorens

 15. Wyjazdy na narty Francja Montgenevre

 16. Wyjazdy na narty Francja Isola 2000

 17. Wyjazdy na narty Włochy Sestriere

 18. Wyjazdy na narty Włochy Bormio

 19. Wyjazdy narty Włochy Abetone

 20. Wyjazdy narty Włochy Cortina


Wyjazdy narciarskie - Les 2 Alpes

 
Les Deux Alpes znane są również jako L2A, 2Alpes czy też Les 2 Alpes. Francja może pochwalić się jednym z najbardziej rozwiniętych, a zarazem najatrakcyjniejszych ośrodków w Alpach. Les 2 Alpes to miasteczko położone na wysokości osiągającej od 1 650 m n.p.m. do aż 1 800 m n.p.m. Wspomniany ośrodek zawdzięcza swą chwytliwą nazwę dwóm halom, na których zlokalizowany jest cały główny kompleks narciarski znajdujący się w miasteczku.
 

Les 2 Alpes - wyjazdy narciarskie

 
Wspomniane miasteczko położone jest wśród trzytysięczników. Niewątpliwym atutem jest fakt, iż góruje nad nimi jeden z najwyższych lodowców w Europie, mianowicie Mont de Lans osiągający wysokość 3 600 m n.p.m. Co ciekawe, to właśnie dzięki wspomnianemu lodowcowi trasy oferowane przez francuski Les Deux Alpes są dostępne dla narciarzy nawet w środku letnich miesięcy.
 
Les Deux Alpes jest jedną z największych miejscowości położoną we francuskich Alpach. Nie należy jednak obawiać się jej wielkości, ponieważ w samym centrum znajduje się gondolka o nazwie Jandri Express, która zabiera narciarzy wprost do narciarskiego centrum Les 2 Alpes.
 

Narty w Les 2 Alpes - Francja

 
Wspomniany ośrodek położony w Alpach francuskich posiada aż 225 km tras zjazdowych. Nie da się ukryć, iż jest to niezwykła gratka zarówno dla narciarzy, jak i dla fanów snowboardingu. Z uwagi na różnorodność oferowanych przez francuski ośrodek tras nadaje się on idealnie zarówno dla zaawansowanych sportowców zimowych, jak i dla osób początkujących czy też rodzin z dziećmi. Dla grupy początkującej dostępne są aż 63 trasy - w tym 43 niebieskie oraz 20 zielonych. Z kolei dla osób zaawansowanych Les Deux Alpes oferuje 29 tras zjazdowych - w tym 19 czerwonych oraz 10 czarnych. Perfekcyjne warunki do jazdy na nartach oraz snowboardzie zapewnia wysokie położenie ośrodka, a także zestaw 211 armatek śnieżnych, które na bieżąco do naśnieżają stoki. Bez wątpienia Les 2 Alpes będzie znakomitą atrakcją dla każdego fana zimowych sportów.
 

Wyjazdy na narty Francja Les 2 Alpes - dlaczego warto?

Nie masz planów na ferie? Chciałbyś spędzić ten czas aktywnie i we wspaniałym towarzystwie? Doskonale trafiłeś! Wybierz się z nami na wyjazdy na narty do Francji - Les 2 Alpes. Zapewniamy, że podczas podróży zapomnisz o codziennych zmartwieniach, poznasz świetnych ludzi i naładujesz baterie. Podczas wyjazdu będziesz miał szansę nie tylko poszusować po stokach na nartach, ale również spróbować innych sportów zimowych, wyjść na imprezę czy zobaczyć pobliskie atrakcje. W czasie podróży będziesz mógł również nacieszyć oczy pięknymi krajobrazami i spróbować pysznego, regionalnego jedzenia.
 

Francja Les 2 Alpes - wyjazd na narty dla początkujących i zaawansowanych

Naszą ofertę wyjazdu na narty do Francji (Les 2 Alpes) kierujemy zarówno do osób, które mają doświadczenie w jeździe na nartach bądź snowboardzie, jak i do tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z tymi rodzajami aktywności. W Les 2 Alpes dostępne są nie tylko trasy dla zaawansowanych narciarzy, ale również dla osób początkujących, które chcą dopiero rozpocząć przygodę z tym sportem.

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X