Miejsca

Wyjazdy zimowe na narty i snowboard:

Wyjazdy na narty Francja Alpe Huez

 1. Wyjazdy na narty Włochy Val di Sole

 2. Wyjazdy na narty Włochy Marilleva

 3. Wyjazdy na narty Włochy Pejo Cogolo

 4. Wyjazdy na narty Włochy Madonna

 5. Wyjazdy na narty Włochy Tonale

 6. Wyjazdy na narty Włochy Aprica

 7. Wyjazdy na narty Włochy Livigno

 8. Wyjazdy narty Włochy Montecampione

 9. Wyjazdy narty Szwajcaria Veysonnaz

 10. Wyjazdy na narty Francja Les Orres

 11. Wyjazdy narty Francja Les 2 Alpes

 12. Wyjazdy na narty Francja Alpe Huez

 13. Wyjazdy narty Francja Chamrousse

 14. Wyjazdy narty Francja Val Thorens

 15. Wyjazdy na narty Francja Montgenevre

 16. Wyjazdy na narty Francja Isola 2000

 17. Wyjazdy na narty Włochy Sestriere

 18. Wyjazdy na narty Włochy Bormio

 19. Wyjazdy narty Włochy Abetone

 20. Wyjazdy narty Włochy Cortina


Alpe d’Huez - francuski ośrodek narciarski

Interesują Cię niezapomniane wyjazdy na narty? Francja i Alpe Huez musi zatem znaleźć się na Twojej liście miejsc do zobaczenia. Wyjątkowe widoki to nie wszystko - zapoznaj się ze szczegółami na temat wyposażenia miejsca zakwaterowania i uprawiania sportów zimowych!
Alpe d'Huez to ośrodek narciarski położony w południowej części masywu Grandes Rousses na wysokości 1860 m. Dzięki wysokogórskiemu położeniu jego stoki narciarskie są niemal zawsze ośnieżone. W ośrodku Alpe d'Huez trasy dostępne są zarówno dla zaawansowanych narciarzy, jak i osób, które stawiają pierwsze kroki w tym sporcie zimowym. W Alpe d'Huez znajdują się trasy o długości ok. 250 km, zapewniające wielogodzinną zabawę na nartach.
 
Warto dodać również, że Alpe d'Huez nazywane jest także Wyspą Słońca. Wynika to z faktu, iż występuje tam ok. 300 słonecznych dni w roku. Dzięki temu możesz być pewien, iż wyjazd spędzisz w towarzystwie pięknej pogody.
 
Jako profesjonalny zespół  bierzemy na siebie szczegóły wyjazdu, tak aby uczestnicy mogli skupić się przede wszystkim na sposobach spędzania wolnego czasu na nartach we Francji. Alpe Huez to otoczenie, które temu sprzyja.
 

Wyjazd na narty, Francja - Alpe Huez, czyli wyjątkowy ośrodek narciarski

Warto dodać również, że Alpe d'Huez nazywane jest także Wyspą Słońca. Wynika to z faktu, iż występuje tam ok. 300 słonecznych dni w roku. Dzięki temu możesz być pewien, iż wyjazd spędzisz w towarzystwie pięknej pogody.

Alpy we Francji - narty dla każdego w Alpe du Huez

Alpe d'Huez to idealne miejsce zarówno dla profesjonalnych narciarzy, jak i osób początkujących. Znajdują się tam trasy o różnych poziomach trudności. Dzięki temu nie ma znaczenia, czy jesteś zaawansowanym narciarzem czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportami zimowymi - to miejsce jest dla Ciebie idealne! Nie ma przecież konieczności bycia profesjonalistą do zaplanowania wyjazdu na narty do Francji. Alpe Huez to miejsce, w którym dobra zabawa dotyczy każdego.
 

Francja, Alpe Huez - wyjazd na narty również dla początkujących

 
Jeśli nigdy wcześniej nie jeździłeś na nartach, możesz zaszaleć na łatwych stokach znajdujących się w dolnych partiach ośrodka. Jeśli jednak narciarstwo to Twoje hobby i marzysz o adrenalinie, masz szansę poszusować po trudniejszych trasach zlokalizowanych w górnych partiach gór. Gwarantujemy, iż Alpe d'Huez zapewni Ci wspaniałą rozrywkę oraz rozpieści Cię niezwykłymi widokami.

Alpe d'Huez - zabawa nie tylko na stokach

Chcesz wybrać się na narty do Francji, jednak zależy Ci na ośrodku, który ma do zaoferowania coś więcej, niż tylko stoki? To zrozumiałe - w końcu chcesz skutecznie odpocząć od trudów życia codziennego. Chcąc się w pełni zrelaksować i skorzystać z wolnego czasu wybierz się z nami na wyjazd do Alpe d'Huez! To właśnie tam znajdują się klimatyczne kluby, dyskoteki i bary. A to nie koniec atrakcji! Znajdziesz tam również wspaniałe restauracje z pysznym lokalnym jedzeniem oraz kina. Nasz wyjazd to nie tylko narty we Francji. W  Alpe d'Huez możesz bawić się do białego rana! Gwarantujemy, iż przywieziesz stamtąd niezapomniane wspomnienia, które na zawsze pozostaną w Twojej pamięci.

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X