Eurotrip - Paryż - Amsterdam - Berlin

Francja 2014-04-30 - 2014-05-05

Liczba miejsc: 42
Pozostało wolnych miejsc: brak
Magiczny Paryż i Amsterdam plus Berlim

 • Info
 • Ceny

TERMIN: 30.04-4/5.05.2014
MIEJSCE: Paryż
CENA: 649zł 549*zł

 

 

 

Eurotrip to mega studencka majówka, w czasie której poznasz 3 wspaniałe europejskie stolice tj. Paryż - dla zakochanych, Amsterdam - dla lubiących mocne rzeczy i Berlin - dla lubiących porządek i nowoczesną architekturę. Czy wiesz gdzie jest najlepszy coffe shop i czy można do niego dojechać rowerem? Dlaczego kasztany na placu Pigalle są najlepsze? Jak bardzo czerwona jest noc w Moulin Rouge? Jak wysoko należy skakać, aby przeskoczyć Mur Berliński? Odpowiedzi na te i inne nurtujące pytania poznasz na studenckiej majówce Eurotrip Paryż - Amsterdam - Berlin!

Grupa wiekowa: 18-32 lata (maturzyści, studenci, absolwenci...)

 • 2 noclegi w hotelu Premiere Classe
 • przejazd autokarem klasy lux
 • zwiedzanie Paryża, Amsterdamu, Berlina z pilotem
 • opiekę organizatorów
 • wieczorna wspólna integracja

 • 30 zł/os - ubezpieczenie Warta Travel Plus KL 40000zł, NNW 5000zł, doliczane do kwoty do zapłaty, płatne na konto wraz z opłatą końcową
 • 30 eur/os - opłata dewizowa zbierana przez pilota pierwszego dnia wyjazdu. Opłata obligatoryjna.
 • wyżywienia
 • wstępów do klubów, ewentualnych fakultatywnych wstępów do zwiedzanych obiektów
 • biletów komunikacji miejskiej niezbędnych do zwiedzania Paryża

 • 100 zł/os zakwaterowanie w pokoju 2os

 • 50 zł/os - stały uczestnik (minimum 2 wyjazdy z nami)
 • 300zł - dla lidera grupy 8os
 • 500zł - dla lidera grupy 12os, dodatkowa osoba to kolejne 50zł zniżki
 • *Special Price cena obowiązuje w terminie 18-28.04.2014

Zniżki nie łączą się. Regulamin zniżek.

Zakwaterowanie w typowym, francuskim, funkcjonalnym hotelu sieci Premiere Classe, znajdującym się na przedmieściach Paryża, z dobrym dojazdem do centrum i wszystkich najważniejszych atrakcji miasta. Do dyspozycji gości pokoje z łazienkami trzyosobowe i dwuosobowe za dopłatą 100zł/os. Hotel położony jest w odległości 15 min. piechotą do najbliższej stacji metra. W okolicy znajdują się 3 stacje. W hotelu można kupić śniadanie w cenie ok. 5eur. W hotelu dostęp do wi-fi.

Pokój 3os wyposażony jest w prysznic, małe biurko, wieszaki do powieszenia ubrań i 3 łóżka jednoosobowe / łóżko podwójne i powyżej pojedyncze

Pokój 2os wyposażony jest w prysznic, małe biurko, wieszaki do powieszenia ubrań i łóżko podwójne.

       

AMSTERDAM - Holandia

Jedno z najpiękniejszych małych miast - stolic świata. Poprzecinany niezliczoną liczbą kanałów, z masą zabytkowych budynków, wspaniałych muzeów i coffe shopów stanowi jedno z najbardziej romantycznych miejsc w Europie. Wszyscy słyszeli o słynnej Czerwonej Dzielnicy czy możliwości legalnego zapalenia jointa z zawartością specyfików o tak niespotykanych nazwach jak Czarna Wdowa czy Uciekający Królik, ale Amsterdam to także miliony rowerów, którymi mieszkańcy poruszają się każdego dnia, barki, na których mieszkają oraz najbardziej znane na świecie obrazy Rembranta.

PARYŻ - Francja

Paryż dla jednych kojarzy się z pokazami mody, dla innych z kulturą, a dla jeszcze innych z miłością czy kabaretem Moulin Rouge, lecz jest to najbardziej znana stolica wszystkich zakochanych. Więc i Ty zakochaj się w Paryżu i poczuj jego niepowtarzalną atmosferę. Będziecie mogli zobaczyć jedne z najbardziej znanych na świecie zabytków, jak Wieża Eiffla, Luwr czy Montmartre, a wieczorem zaimprezować w jednym z paryskich klubów.

BERLIN - Niemcy

Brama Brandenburska, Mur Berliński, Bundestag, Wieża Telewizyjna w Belinie Wschodnim, Dworzec Zoo w Zachodnim... Belin to metropolia kultury i nowych trendów, przyciągająca gości z całego świata. Niepowtarzalną, fascynującą atmosferę tego miasta tworzą renomowane muzea, galerie sztuki, teatry, imprezy kulturalne zasługujące na miano wydarzeń światowej kultury, a także zaskakująca subkultura z jej legendarnym życiem nocnym.

  

1. 30 kwietnia

Wyjazd z Warszawy ok. 15.00, przyjazd do Holandii.

2. 01 maja

Poranny przyjazd do Amsterdamu. Wspólne zwiedzanie z pilotem najciekawszych miejscach w stolicy Holandii (min. Dzielnica Czerwonych Latarń, Plazc Dam..), czas wolny. Późnym popołudniem wyjazd w kierunku Paryża. Przyjazd w późnych godzinach nocnych, zakwaterowanie do hotelu, nocleg.

3. 02 maja

Całodzienne zwiedzanie Paryża. Zobaczycie Wieżę Eifla, Pola Elizejskie, Luwr,Moulin Ruge, Montmartre z Bazyliką Sacre Coeur. Wieczorem powrót do hotelu, a potem wspólny wypad na imprezę do klubu.

4. 03 maja

Całodzienny pobyt  w Paryżu. Czas na poznawanie niepowtarzalnej atmosfery miasta we własnym zakresie. Można się wybrać np. do Luwru, wjechać na Wieżę Eiffla, zobaczyć grób Morrisona Pere Lachaise, czy sprawdzić jak smakują kasztany na Placu Pigalle i dlaczego Zuzanna je lubi tylko jesienią. Późnym wieczorem wyjazd w kierunku Berlina.

5. 04 maja

Poranny przyjazd do Berlina. Przejazd autokarem po najważniejszych miejscach w Berlinie, przerwa pod Bramą Brandemburską, czas wolny. Wyjazd w kierunku Warszawy późnym popołudniem.

6. 05 maja

Przyjazd do Warszawy ok. 2 w nocy.

 • Warszawa, ok. godz. 15.00, parking pod Pałacem Kultury i Nauki od strony Kinoteki.
 • Łódź - Stryków, stacja paliw Sosnovec przy A2
 • Poznań, parking na stacji paliw przy A2

 • Marcin 882-929-375
 • Adam 790-738-219
 • Tomasz 692-624-392
 • e-mail: wiosna@studenckiewyjazdy.pl
 • faktury: faktury@feel3.eu, Tomek 692-624-392

Zapisy odbywają się przez formularz zapisu. Po zapisaniu się należy potwierdzić swój udział w imprezie wpłatą na konto podanym w mailu zwrotnym, maksymalnie w przeciągu 3 dni roboczych (liczone od momentu potwierdzenia przez nas rezerwacji). Wpłacamy zaliczkę 300zł, a resztę najpóźniej na 30 dni przed wyjazdem. Można wpłacić również całą kwotę. W przypadku zapisu poniżej 30 dni przed wyjazdem trzeba dokonać wpłaty pełnej kwoty. Do ceny wyjazdu jest automatycznie doliczana opłata za ubezpieczenie.

Paszport czy dowód?  Wymagany jest Dowód Osobisty, nie ma obowiązku posiadania paszportu.

Wyjazd przeznaczony tylko dla osób posiadających polskie obywatelstwo i numer PESEL (kwestia ubezpieczenia), jeżeli nie spełniasz tego warunku, skontaktuj się z nami, w celu ustalenia szczegółów.

A może inny wyjazd?

Informacje o płatnościach są przesyłane mailowo po wypełnieniu formularza.

Cena zawiera:

- 2 noclegi w hotelu Premiere Classe
- przejazd autokarem klasy lux
- zwiedzanie Paryża, Amsterdamu, Berlina z pilotem
- opiekę organizatorów
- wieczorna wspólna integracja

Cena nie zawiera:

- 30 zł/os - ubezpieczenie Warta Travel Plus KL 40000zł, NNW 5000zł, doliczane do kwoty do zapłaty, płatne na konto wraz z opłatą końcową
- 30 eur/os - opłata dewizowa zbierana przez pilota pierwszego dnia wyjazdu. Opłata obligatoryjna.
- wyżywienia
- wstępów do klubów, ewentualnych fakultatywnych wstępów do zwiedzanych obiektów
- biletów komunikacji miejskiej niezbędnych do zwiedzania Paryża

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X