Balkan Trip - Majówka Belgrad - Sarajewo

Bośnia i Hercegowina 2014-04-30 - 2014-05-04

Liczba miejsc: 53
Pozostało wolnych miejsc: brak miejsc
Poznaj smak Bałkanów

 • Info
 • Ceny

TERMIN: 30.04-04.05.2014
MIEJSCE: Belgrad, Sarajewo
CENA: 599zł

 

 

 

Odwiedź z nami dwa kraje byłej Jugosławii - Serbię oraz Bośnię i Hercegowinę i poczuj smak przygody na bałkańskich bezdrożach. Poznaj południową gościnność, smak wspaniałych potraw i trunków oraz zaszalej przy bałkańskiej muzyce w klubach Belgradu i Sarajewa.

Grupa wiekowa: 18-32 lata (maturzyści, studenci, absolwenci...)

 • 2 noclegi w hostelach (Sarajewo, Belgrad)
 • przejazd autokarem klasy lux
 • zwiedzanie Belgradu i Sarajewa z przewodnikiem
 • opiekę organizatorów
 • wieczorna integracja

 • 30 zł/os - ubezpieczenie Warta Travel Plus KL 40000zł, NNW 5000zł, doliczane do kwoty do zapłaty, płatne na konto wraz z opłatą końcową
 • wyżywienia
 • wstępów do klubów, ewentualnych fakultatywnych wstępów do zwiedzanych obiektów

 • 30 zł/os - stały uczestnik (minimum 2 wyjazdy z nami)
 • 300zł - dla lidera grupy 8os
 • 500zł - dla lidera grupy 12os, dodatkowa osoba to kolejne 50zł zniżki
 • *First minute do 28.02.2014

Zniżki nie łączą się. Regulamin zniżek.

Jesteśmy zakwaterowani w hostelach znajdujących się w centrach Belgradu (The Big Hostel) i Sarajewa (City Center Hostel). Nie musicie nigdzie dojeżdżać, bo zawsze jesteście blisko... wszystkiego! Pokoje 4-6-8 osobowe z łazienkami w większości na korytarzach. W obu hostelach znajdują się miejsca, gdzie możecie posiedzieć sobie z nowymi znajomymi, często w międzynarodowym towarzystwie. Obok hostelu w Sarajewie znajduje się klimatyczny bar, gdzie koniecznie musicie zajrzeć na szklaneczkę rakiji:) Obok obu hosteli jest masa knajpek i restauracji.

 

BELGRAD - Serbia

Belgrad, największe miasto byłej Jugosławii, obecnie stolica Serbii !! Wspaniała metropolia leżąca u ujścia Sawy do Dunaju, w której mieszają się zabytki z czasów rzymskich, ze wspaniałą architekturą XIX wieku oraz monumentalną socrealistyczną z lat 60 a także z wciąż jeszcze świeżymi śladami bombardowań wojsk NATO z 1999 roku. Głównymi atrakcjami miasta są: Twierdza Kalamegdan, liczne Cerkwie ze Svetim Savą na czele ( największa cerkiew w Serbii, wykładana białym marmurem), wspaniałe stare miasto i wiele innych. Miasto pełne klubów, kafejek, piwiarni otwartych do późnych godzin nocnych, słynące z najlepszy imprez na całych Bałkanach.

SARAJEWO - Bośnia i Hercegowina

Sarajewo, stolica i największe miasto Bośni i Hercegowiny oraz siedziba władz Kantonu Sarajewskiego, założone w 1462 roku przez Turków. Miasto, które było świadkami takich wydarzeń jak; uruchomienie w 1885 roku pierwszej w Europie linii tramwajowej, zamach na arcyksięcia Franciszka Ferdynanda, który stał się przyczyną wybuchu I Wojny Światowej, XIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Nam najbardziej znane z wydarzeń odległych o zaledwie kilkanaście lat, a mianowicie niszczącego serbskiego oblężenia trwającego 1425 dni, podczas którego zginęły tysiące ludzi, ślady ostrzałów i bombardowań nosi niemal każdy budynek w tym przepięknym mieście a niektóre wzgórza malowniczo okalające Sarajewo do tej pory pozostają zaminowane. Możemy tu oglądać nie tylko wspaniałą architekturę muzłumańskiej metropolii ale także miejsca, o których mowa była we wszystkich światowych dziennikach; Aleja Snajperów czy Tunel Zbawienia. Sarajewo jest miastem wielu kultur i religii, mieszają się tu wpływy wschodu i zachodu, przez wielu nazywane Damaszkiem Północy lub Małą Jerozolimą. Śpiewy z minaretów mieszają się z dźwiękiem dzwonów cerkwi i kościołów katolickich. Wszystkie te wpływy można obserwować w zachowanej architekturze i smakować we wspaniałej miejscowej kuchni. Do głównych atrakcji Sarajewa możemy zaliczyć; Baščaršija, Sobór Narodzenia Najświętszej Marii Panny, Katedra Serca Jezusowego, meczet Gazi Husrev-bega, meczet Hadz, Stara Synagoga, Ratusz Miejski, Medersa Seludzukija, położony na malowniczych wzgórzach cmentarz Alimfakovac i wiele innych.

1. 30 kwietnia

Wyjazd z Warszawy ok. 17.00 i przejazd w kierunku Serbii.

2. 01 maja

Przyjazd do Belgradu w godzinach porannych. Zwiedzanie z przewodnikiem, zakwaterowanie w hostelu, a wieczorem wspólny wypad na imprezę.

3. 02 maja

Poranne wykwaterowanie z hostelu, przejazd do Bośni i Hercegowiny. Zakwaterowanie w hostelu, czas wolny, może kolejna impreza?:)

4. 03 maja

Poranne wykwaterowanie z hostelu, zwiedzanie Sarajewa z przewodnikiem, czas wolny. Wieczorem wyjazd w kierunku Polski.

5. 04 maja

Przyjazd do Warszawy w godzinach wieczornych.

 • Warszawa, godz. ok. 17.00, parking pod Pałacem Kultury i Nauki od strony Kinoteki.
 • Kraków, parking przy KFC/Lukoil, u. Zakopiańska
 • Katowice, parking na terenie Centrum Handlowego 3 Stawy, al. Górnośląska - dosiadka zostanie uruchomiona jeżeli się zbierze grupa minimum 10os.

 • Marcin 882-929-375
 • Piotrek 507-021-068
 • Tomasz 692-624-392
 • e-mail: wiosna@studenckiewyjazdy.pl
 • faktury: faktury@feel3.eu, Tomek 692-624-392

Zapisy odbywają się przez formularz zapisu. Po zapisaniu się należy potwierdzić swój udział w imprezie wpłatą na konto podanym w mailu zwrotnym, maksymalnie w przeciągu 3 dni roboczych (liczone od momentu potwierdzenia przez nas rezerwacji). Wpłacamy zaliczkę 300zł, a resztę najpóźniej na 30 dni przed wyjazdem. Można wpłacić również całą kwotę. W przypadku zapisu poniżej 30 dni przed wyjazdem trzeba dokonać wpłaty pełnej kwoty. Do ceny wyjazdu jest automatycznie doliczana opłata za ubezpieczenie.

Paszport czy dowód?  Wymagany jest Dowód Osobisty, nie ma obowiązku posiadania paszportu.

Wyjazd przeznaczony tylko dla osób posiadających polskie obywatelstwo i numer PESEL (kwestia ubezpieczenia), jeżeli nie spełniasz tego warunku, skontaktuj się z nami, w celu ustalenia szczegółów.

A może inny wyjazd?

Informacje o płatnościach są przesyłane mailowo po wypełnieniu formularza.

Cena zawiera:

- 2 noclegi w hostelach (Sarajewo, Belgrad)
- przejazd autokarem klasy lux
- zwiedzanie Belgradu i Sarajewa z przewodnikiem
- opiekę organizatorów
- wieczorna integracja

Cena nie zawiera:

- 30 zł/os - ubezpieczenie Warta Travel Plus KL 40000zł, NNW 5000zł, doliczane do kwoty do zapłaty, płatne na konto wraz z opłatą końcową
- wyżywienia
- wstępów do klubów, ewentualnych fakultatywnych wstępów do zwiedzanych obiektów

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X