Miejsca

Wyjazdy na majówkę:

Majówka Studencka Chorwacja Pag

  1. Majówka Studencka Chorwacja Makarska

  2. Majówka Studencka Chorwacja Pag

  3. Majówka Studencka Włochy Bibione

  4. Majówka Studencka Włochy Eurotrip

  5. Majówka Studencka Czarnogóra Budva


Wyjazdy studenckie - Chorwacja Pag

Zbliża się majówka, a Ty nie masz żadnych planów? Chciałbyś odpocząć od codziennego życia studenckiego? Pragniesz spędzić wolne chwile na zabawie w doborowym towarzystwie? Doskonale trafiłeś! Wyjeżdżając z nami na chorwacką wyspę Pag, będziesz miał szansę zaszaleć, zrelaksować się i zapomnieć o codziennych studenckich obowiązkach.

Pag to jedna z najbardziej słonecznych wysp zlokalizowanych na morzu Adriatyckim. Słońce świeci 2.5 tysiąca godzin w ciągu roku. Wyspa ta bogata jest w liczne atrakcje. Miłośnicy historii i architektury mogą na niej zwiedzić kościoły słowiańskie i zabytki po kolonizacji Pag przez Rzymian. Natomiast fani imprez i rozrywki mają szansę zabawić się w najlepszych klubach i barach. Wyspa Pag nie przez przypadek nazywana jest chorwacką Ibizą.

Znajdująca się na niej plaża Zrće uznawana jest za jedno z najbardziej imprezowych miejsce Europy. Zlokalizowany jest na niej m.in. światowej klasy Papaya Club z ogromnym parkietem pod gołym niebem. To właśnie do tego klubu przyjeżdżają najlepsi DJ-e z całego globu. Klub ten cieszy się ogromnym prestiżem i popularnością nawet wśród sław. Jednak nie jest on jedyną imprezową atrakcją Chorwacji i Pag. Świetne opinie można usłyszeć także na temat NOA Beach Club - podobno najmodniejszego klubu nad Adriatykiem. Podczas wyjazdu do Pag można zabawić się także w najstarszym klubie na wyspie - Aquarius, który w 2019 roku znalazł się na liście najlepszych klubów na całym świecie!
 

Wyspa Pag (Chorwacja) - miejsce z niezwykłym klimatem

CHORWACJA - PAG, Novalja, Zrce Beach
 
Majówka - Chorwacja, Makarska
 
Wyjazd na majówkę na wyspę Pag to gwarancja, że jest się w najbardziej imprezowym miejscu w całej Chorwacji. To tu znajduje się miejscowość Novalja, obok której znajdziecie słynną plażę Zrce z masą klubów i beach barów, w których przez całe lato odbywają się festivale ze światowymi gwiazdami wielkiego formatu sceny klubowej, dance, rap i r'n'b. W najlepszym klubie Aquarius co roku na wiosnę odbywają się wielkie imprezy na przywitanie nowego, imprezowego sezonu.
 
W samej miejscowości Novalja są 2 plaże - Stara Novalja oraz plaża miejska. Wszystkie plaże są z drobnym żwirem, dzięki czemu przejrzystość wody jest oszałamiająca. Z miejscowości na Zrce przez cały dzień i noc kursują za niewielką opłatą busy doworzące imprezowiczów przez całą dobę
 
   
 

PAG - Wycieczki fakultatywne

Nie miejscie złudzeń - na Zrce jedzie się przede wszystki zaimprezować i dobrze bawić, więc nie znajdziecie tu zby wielu opcji na wycieczki, a w zasadzie jedyną rozsądną opcją jest wycieczka do Zadaru i Parku Narodowego Jezior Plitwickich, wpisanych na listę UNESCO. Natomiast nie ruszając się z Zrce możecie korzystać z wielu miejscowych atrakcji - rejsy partboat'em z DJ, muzyką i masą drinków. Znajdziecie tu również jedno z lepszych miejsc w Europie na WakeBoard - także zabierajcie dechy i na wodę!

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X