Miejsca

Wyjazdy na majówkę:

Majówka Studencka Chorwacja Makarska

  1. Majówka Studencka Chorwacja Makarska

  2. Majówka Studencka Chorwacja Pag

  3. Majówka Studencka Włochy Bibione

  4. Majówka Studencka Włochy Eurotrip

  5. Majówka Studencka Czarnogóra Budva


 

CHORWACJA - MAKARSKA

 
Majówka - Chorwacja, Makarska
 
Chcesz odpocząć po trudach uniwersyteckiego życia i zanurzyć się w świecie dobrej zabawy? A może pragniesz na nowo poczuć studencki klimat? Niezależnie od Twoich motywacji, wyjazdy studenckie Makarska są w sam raz dla Ciebie. Dobrze zorganizowany wyjazd to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych wspomnień, które z pewnością zostaną z Tobą na długie lata.
 
   
 

Wyjazdy studenckie Makarska - czas odpoczynku i dobrej zabawy

Wyjazdy studenckie do Makarskiej w Chorwacji to także świetna okazja do poznania młodych ludzi z całej Polski - być może na malowniczej wycieczce zrodzi się wiele przyjaźni na całe życie? Daj sobie tę szansę, podróżując w ramach świetnie zorganizowanych wyjazdów studenckich. Makarska jest naszą coroczną destynacją, która zawsze przyciąga rzesze młodych studentów i nie tylko. Jednym słowem - to świetne miejsce na zabawę w rajskim otoczeniu, w którym szybko zapomnisz o nużących codziennych obowiązkach.
 
 

Wyjazdy studenckie Makarska - czego możesz się spodziewać?

Wycieczka w gronie młodych osób to prawdziwa mieszanka relaksu i zabawy, która po prostu musi się udać! Wyjazdy studenckie do Makarskiej są czasem, w którym nie musisz robić nic innego, niż tylko zanurzyć się w świecie idealnie lazurowej wody oraz niepowtarzalnej atmosferze nadmorskiego kurortu. W końcu każdemu przyda się nieco odpoczynku od codziennych obowiązków, a na wyjazdach studenckich w Makarskiej relaksu i zabawy z pewnością nie brakuje. Majówkowe wyjazdy do Makarskiej to przede wszystkim możliwość eksplorowania malowniczej okolicy. W trakcie pobytu możesz zwiedzić malownicze plaże nieopodal Tucepi, a także wybrać się na szczyt Sv. Jure. Marzysz o poznawaniu nowych zakątków świata? Wakacyjna ekipa na wyjeździe studenckim w Makarskiej z pewnością będzie skłonna do odkrywania tak pięknych miejsc, jak dalamyńskie wybrzeża.
 

Wyjazdy studenckie Makarska - cena na studencką kieszeń

 
Wcale nie jest prawdą, że wyjazdy za granicę nie są przeznaczone dla studentów. Wręcz przeciwnie - z naszymi atrakcyjnymi cenami wyjazdów szybko zobaczysz, że jest zupełnie inaczej. Skorzystaj z wyjątkowej oferty i zacznij pakować się na urlop - wyjazdy studenckie są na wyciągnięcie ręki!
 

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X