Winter Fest

Miejsce

Wszystkie Francja

Włochy

Termin

Wszystkie Marzec

Typ

Wszystkie Wyjazdy studenckie na narty zima
Kto choć przez chwilę miał okazję studiować i załapał się na wspólny wyjazd ze znajomymi z roku, ten śmiało może powiedzieć, że tego typu imprezy, to jeden z najlepszych aspektów nauki na uczelni wyższej. Wyjazdy do różnych ośrodków zapewniają niezapomniane wrażenia, ekspresową integrację, odskocznię od szarej, akademickiej rzeczywistości, niekończące się imprezy, mnóstwo gier zespołowych i wiele więcej. Z tego względu wielu studentów bierze sobie za punkt honoru, aby w ciągu studiów choć raz wybrać się na taki wyjazd.

Studenckie wyjazdy - dlaczego warto?

Każdy, kto choć raz był na studenckim wyjeździe, potwierdzi, że zdecydowanie warto. Tego typu wydarzenia to przede wszystkim doskonała okazja, aby poznać inne osoby studiujące na tym samym roku, wydziale bądź uczelni. Studiowanie można rozpocząć w doskonałej atmosferze, dzięki łączącym grupę wspomnieniom. Takie wyjazdy zbliżają ludzi do siebie, umożliwiają poznanie się w innych okolicznościach niż korytarze uczelni. To czas zawierania nowych znajomości, przyjaźni i budowanie silnych relacji.

Studenckie wyjazdy to świetna okazja do odpoczynku między końcem zimowego a początkiem letniego semestru. Nauka na wielu kierunkach to miesiące żmudnej pracy, zaliczanie kolokwiów i egzaminów, wypełnianie sprawozdań, pisanie esejów oraz kończenie projektów. Studentom też należy się czas na odpoczynek po całym semestrze nauki. A gdzie można zrelaksować się lepiej, niż w jednym z najlepszych ośrodków narciarskich na świecie?

Wyjazdy studenckie Val di Sole

W naszej ofercie znajdziesz sporo okazji do wyjazdów ze znajomymi ze studiów. Docelowe miejsce to doskonale znana narciarzom Val di Sole. Włoska Dolina Słońca położona jest w regionie Trydent-Górna Adyga znajdującym się na północy kraju. Wokół niej występują masywy górskie Ortler, Grupa Brenta, a także Adamello, które stanowią nie lada gratkę dla miłośników narciarskich emocji. Miejsce to stwarza doskonałe warunki do uprawiania wszelkich sportów zimowych, dlatego co roku odwiedza je setki tysięcy turystów.

Marzysz o wyjeździe w miejsce takie jak to? Chciałbyś zabrać ze sobą paczkę przyjaciół ze studiów, by w dzień poszaleć na nartach, a w nocy potańczyć w klubach? Nic prostszego. Specjalizujemy się we wszelkich studenckich wyjazdach, organizując wszystko od początku do końca. W naszej ofercie znajdziesz kilka propozycji wycieczek do Val di Sole w różnych cenach w zależności od wybranego miejsca. W ramach wyjazdu oferujemy tydzień szaleństwa w ośmiu ośrodkach narciarskich znanych na całym świecie z doskonałych warunków. To aż 320 km tras dla amatorów wszelkich sportów śnieżnych. Ponadto w pobliżu ośrodka znajduje się lodowisko będące świetną alternatywą dla nart. Natomiast dla tych, którzy wolą się wyszaleć w inny sposób, czekają imprezy do białego rana, występy różnych artystów, Aprés-Ski w barach lub na stoku, różne gry i zabawy, a także Pizza Fest.

W cenie znajduje się przejazd autokarem lux, który trwa około 21 godzin, 7 nocy spędzonych w apartamentach klasy podstawowej lub LUX z łazienką i aneksem kuchennym, Skipass Safari, który zapewnia wstęp na całe 320 km tras narciarskich przez 6 dni, transfery między poszczególnymi stokami, możliwość skorzystania z bezpłatnych skibusów, opiekę organizatorów wydarzenia, a także serwis informacyjny w formie sms-ów. Ponadto koszt wyjazdu obejmuje także uczestnictwo w wielu eventach, animacjach czy integracjach oraz imprezy w klubie Virgin.

Studenckie wyjazdy - Val di Sole

Masz ochotę na wyjazd na narty w przerwie od studiów? Spakuj do walizki ciepłe ubrania, daj znać znajomym, zapisz się na stronie konkretnego wydarzenia, wpłać potrzebną kwotę i zafunduj Waszej paczce niezapomniany tydzień na najlepszych włoskich stokach. Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie, a udzielimy Ci niezbędnych odpowiedzi. Zdecyduj się na studencki wyjazd do Val di Sole, a gwarantujemy Ci niesamowitą zabawę w niezwykłym włoskim klimacie, której jeszcze nigdy nie doświadczyłeś.

Ładowanie

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X