Obozy młodzieżowe

Spędzanie wolnego czasu w praktyce dla każdego oznacza coś innego. Jedni wolą leniwe wczasy spędzone na wylegiwaniu się na piaszczystej plaży i popijaniu drinków udekorowanych kolorowymi parasolkami, a dla drugich taka forma odpoczynku jest absolutnie nie do zaakceptowania ponieważ zanudziliby się w taki sposób na śmierć.

Dla tych z was, którzy są amatorami aktywnego i bardziej wymagającego sposobu spędzania wolnego czasu proponujemy wyjazdy na zorganizowane przez nas obozy młodzieżowe oraz studenckie, w tym również wyprawy za granicę. Aktywne spędzanie wolnego czasu i wspólne mierzenie się z trudami wyprawy bez wątpienia sprzyjają integracji oraz stanowią gwarancję doskonałej zabawy.

W podróż można wybrać się z nami przez cały rok. Wyjazdy organizowane są z uwzględnieniem najbardziej atrakcyjnych terminów oraz w odpowiednio dobranych miejscach. Jeżeli chodzi o środek transportu wyprawy samolotem czy autokarem to przedsięwzięcia, w których organizacji mamy już spore doświadczenie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z opisami poszczególnych wyjazdów.

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X