#Majówka Studencka Chorwacja - Makarska + Split

Chorwacja 2020-04-25 - 2020-05-03

Liczba miejsc: 60
Pozostało wolnych miejsc: brak miejsc
Plażing i imprezing w najpiękniejszym miejscu Chorwacji

 • Info
 • Ceny
 • Transport
 • PLAN WYJAZDU
 • Wycieczki fakultatywne
 
#Majówka Studencka Chorwacja
Makarska  + Split
 
Prestiżowa Riwiera Makarska | Apartamenty w centrum | Animacje na plaży | Wieczorna integracja
2 wycieczki w cenie: Split i Dalmatian Coast Walking Tour

TERMIN:
25.04-03.05.2020
MIEJSCE:
Makarska
CENA:
1099zł
699zł*
 
 
 
 
 
*Ultra First Minute do 15.03.2020
 
Zaszalej z nami w najładniejszym miejscu całej Chorwacji! Najpiękniejsze widoki, krystalicznie czyste morze, majestatyczne góry i najbardziej imprezowe miejsce na całej riwierze. W ciągu dnia relaks na plaży, a wieczorem zabawa w chorwackich klubach. Możecie również wyjechać na wycieczki do Dubrovnika czy Bośni. Do tego perełka - rejs statkiem, po którym ciężko jest się utrzymać na nogach, a dla odważniejszych rafting na Cetyni. To wszystko czeka na Ciebie!
 
GRUPA WIEKOWA: 18-32 lata (maturzyści, studenci, absolwenci, również osoby niestudiujące)
 

 • 7 dni na miejscu (6 noclegów) w apartamentach z aneksem kuchennym
 • przejazd autokarem klasy lux
 • opiekę organizatorów
 • końcowe sprzątnie apartamentów, bieliznę pościelową
 • animacje na plaży, wieczorna integracja
 • pieszą wycieczkę wzdłuż wybrzeża
 • pobyt w Splicie w trakcie drogi powrotnej
 • sms'owy serwis informacyjny

 • 50zł/os (12 eur/os) - lokalna opłata turystyczna, płatna na konto wraz z opłatą końcową
 • 69zł ubezpieczenie, w tym 59 zł/os - ubezpieczenie KL 40000zł, NNW 5000zł, 10zł - składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, doliczane do kwoty do zapłaty, płatne na konto wraz z opłatą końcową
 • 20 eur/os - kaucja zwrotna za apartament na poczet ewentualnych zniszczeń
 • wyżywienia
 • wycieczek fakultatywnych

 • 100 zł/os (200zł/pokój) - zakwaterowanie w sypialni 2os w apartamencie wieloosobowym
 • 200 zł/os (400zł/apartament) - zakwaterowanie w apartamencie 2os typu studio
 • 50 zł/os (150zł/pokój) - zakwaterowanie w sypialni 3os w apartamencie wieloosobowym
 • 150 zł/os (450zł/apartament) - zakwaterowanie w apartamencie 3os typu studio

 • 50 zł - stały uczestnik (minimum 2 wyjazdy z nami)
 • 300zł - dla lidera grupy 8os,
 • 500zł - dla lidera grupy 10os, dodatkowa osoba to kolejne 50zł zniżki
 • 150zł - dojazd własny w obie strony
 • Ultra First Minute
 
Zniżki nie łączą się. Regulamin zniżek.

Zakwaterowanie w apartamentach i studiach z aneksami kuchennymi. Każdy aneks kuchenny jest wyposażony we wszystko, co niezbędne do przygotowania posiłków. Wszystkie wille znajdują się blisko siebie w centralnej - imprezowej dzielnicy Makarskiej, dzięki czemu macie łatwy dostęp do wszystkich największych atrakcji jakie oferuje Makarska - wszędzie jest blisko. Apartamenty są raczej skromne, ale za to korzystnie położone. Do morza jest ok. 500m, taka sama odległość jest do nadmorskiej promenady, na której znajdują się liczne kluby, beach-bary, kawiarnie i restauracje. Czyli jednym słowem jesteście w samym centrum wydarzeń.

  

Apartamenty są w różnych konfiguracjach - 2,3,4,5 i więcej osobowe. Apartament posiada zazwyczaj salon z miejscami do spania plus sypialnie z 2-3 miejscami do spania, do tego łazienka i aneks kuchenny. Występują również apartamenty typu studio (kawalerki) oraz osobne pokoje z dostępem do kuchni. Część apartamentów posiada klimatyzację (dodatkowo płatna ok. 5e/dzień - dla chętnych) i wi-fi.
Chętni mogą wykupić gwarancję zakwaterowania w sypialni 2os/3os wewnątrz wieloosobowego apartamentu lub zakwaterowanie w osobnym apartamencie typu studio dla 2os lub 3os.

cro1.jpg cro2.jpg cro3.jpg

Macie do dyspozycji aneksy kuchenne, w których można przygotowywać posiłki, a ceny w sklepach są trochę wyższe jak w Polsce. W restauracjach możecie spróbować bardzo dobrych owoców morza czy dań kuchni bałkańskiej lub włoskiej. Można też spróbować regionalnych trunków produkowanych przez Chorwatów, takich jak rakija, orzechówka, wiśniówka czy lokalne dalmackie wino.
 

Makarska - stolica najbardziej znanej prestiżowej części chorwackiego wybrzeża - Riwiery Makarskiej. Tutaj znajdziecie najpiękniejsze widoki w całej Dalmacji, szeroką plażę ciągnącą się przez kilka kilometrów nad błękitnym Adriatykiem, jedne z najlepszych klubów i beach barów. Do tego obsadzona palmami nadmorska promenada z licznymi kawiarniami, barami i restauracjami stanowi świetny punkt do rozpoczęcia nocnej zabawy. W Makarskiej znajdzie również niewielkie stare miasto z typową dla rejonu Morza Śródziemnomorskiego zabudową z wąskimi uliczkami, kamiennym rynkiem i straganami z licznymi pamiątkami i lokalnymi wyrobami.
 

Plaża w Makarskiej jest żwirkowa, ocieniona w części drzewami piniowymi, dającymi ulgę w gorące dni. Morze jest bajeczne - super kolory i przejrzystość nawet do 30m. Wzdłuż plaży ciągnie się nadmorska promenada z masą restauracji, kafejek, kawiarni i barów. Tam, gdzie kończy się plaża główna i zaczynają małe "dzikie" zatoczki, można uprawiać snorkeling, więc warto wziąć maskę, fajkę i płetwy i podpatrywać podwodne życie flory i fauny. Można zobaczyć kolorowe rybki, rozgwiazdy, ośmiornice, małe koralowce, skorupiaki i inne ciekawe rzeczy.
Na plaży poza opalaniem i pływaniem w Adriatyku będą na Was czekać gry, zabawy i animacje przygotowane specjalnie dla Was przez naszą wyjazdową kadrę. Dla odważnych - plaża nudystów :)

  

W Makarskiej życie nocne dzieje się przy nadmorskiej promenadzie i plaży. Znajdziecie tam całą masę kawiarni, restauracji i barów. W tym jeden klub znajdujący się w grocie tuż przy morzu.

198706_440046122699285_1923590753_n.jpg 398343_439740476063183_17198169_n.jpg
3916_439739992729898_1241183881_n.jpg  

Masz pytania? (pon-pt 10-18, sob. 12-16)

 • Marcin 882-929-375
 • Tomasz 692-624-392
 • e-mail: lato@studenckiewyjazdy.pl

 • faktury: faktury@feel3.pl, Tomek 692-624-392

Zapisy odbywają się przez formularz zapisu. Po zapisaniu się należy potwierdzić swój udział w imprezie wpłatą na konto podanym w mailu zwrotnym, maksymalnie w przeciągu 3 dni roboczych (liczone od momentu potwierdzenia przez nas rezerwacji). Wpłacamy zaliczkę 300zł, a resztę najpóźniej na 30 dni przed wyjazdem. Można wpłacić również całą kwotę. W przypadku zapisu poniżej 30 dni przed wyjazdem trzeba dokonać wpłaty pełnej kwoty. Do ceny wyjazdu jest automatycznie doliczana opłata za ubezpieczenie.
 
Paszport czy dowód?  Wymagany jest Dowód Osobisty, nie ma obowiązku posiadania paszportu, w tym w czasie wycieczek fakultatywnych na terytorium BiH. Dokument powinien być ważny minimum 6 miesięcy licząc od daty powrotu do Polski.
 
Wyjazd przeznaczony tylko dla osób posiadających polskie obywatelstwo i numer PESEL (kwestia ubezpieczenia), jeżeli nie spełniasz tego warunku, skontaktuj się z nami, w celu ustalenia szczegółów.

Informacje o płatnościach są przesyłane mailowo po wypełnieniu formularza.

Cena zawiera:

- 7 dni na miejscu (6 noclegów) w apartamentach z aneksem kuchennym
- przejazd autokarem klasy lux
- opiekę organizatorów
- końcowe sprzątnie apartamentów, bieliznę pościelową
- animacje na plaży, wieczorna integracja
- pieszą wycieczkę wzdłuż wybrzeża
- pobyt w Splicie w trakcie drogi powrotnej
- sms'owy serwis informacyjny

Cena nie zawiera:

- 50zł (12 eur/os) - lokalna opłata turystyczna, płatna na konto wraz z opłatą końcową
- 69zł ubezpieczenie Signal Iduna, w tym 59 zł/os - ubezpieczenie KL 40000zł, NNW 5000zł, 10zł - składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, doliczane do kwoty do zapłaty, płatne na konto wraz z opłatą końcową
- 20 eur/os - kaucja zwrotna za apartament na poczet ewentualnych zniszczeń
- wyżywienia
- wycieczek fakultatywnych

 

MIEJSCA DOSIADEK:
 
 • Warszawa, godz. 10.00, parking pod Pałacem Kultury i Nauki od strony Kinoteki
 • Łódź, ok. godz. 12.00, dokładne miejsce dosiadki podamy na 5 dni przed wyjazdem w mailu informacyjnym
 • Katowice, ok. godz. 15.00, parking na terenie Centrum Handlowego 3 Stawy, al. Górnośląska
 • Kraków, ok. godz. 16.30 parking przy KFC/Lukoil, u. Zakopiańska
godziny i miejsca dosiadek mogą uledz zmianie. Dokładne godziny dosiadek zostaną podane w mailu informacyjnym ok. 5 dni przed wyjazdem.
 
DOJAZD WŁASNY:
 
 • Samochód - czas przejazdu od granicy polskiej to ok. 12h.
 • Samolot - najbliższe lotnisko, gdzie latają tanie linie lotnicze to Split (Wizzair). Z lotniska kursuje lokalny autobus do centrun Splitu, skąd bez problemu dostaniecie się autokarem do Makarskiej, a cała podróż trwa ok 1,5h. Przelot, rezerwowany z odpowiednim wyprzedzeniem, w obie strony powinien kosztować od ok. 300-500zł.

 

PLAN WYJAZDU:

dzień 1.

Ok. 10.00 wyjazd z Warszawy. Przejazd do Chorwacji powinien zająć ok. 22h.

dzień 2.

Przyjazd na Riwierę Makarską około południa, zakwaterowanie, czas wolny na plażowanie. Wieczorem spotkanie informacyjne i wspólne wyjście na imprezę.

dzień 3 - 7.

Rano chill na plaży, zabawy integracyjno-animacyjne, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, a wieczorami gorące imprezy!

dzień 8.

Plażowanie i czas na ostatnie zakupy. Po południu pakowanie, wykwaterowanie i ok. 16.00 wyjazd w kierunku Splitu, gdzie będzie przerwa na zobaczenie niesamowitej starówki wpisanej na listę UNESCO wraz z nadmorską promenadą. Wieczorem wyjazd w kierunku Polski.

dzień 9.

Przyjazd do Warszawy w godzinach wieczornych.

*Plan wyjazdu jest ramowy i mogą wystąpić zmiany.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE
 
 
DUBROVNIK
 
 
Pobyt w Dubrowniku najlepiej rozpocząć od wejścia na wzgórze Srd. skąd można zobaczyć jeden z najpiękniejszych widoków świata. W Dubrovniku na każdym kroku spotyka się zabytki, miasto ze względu na bogactwo i tendencje wolnościowe tworzyło idealne warunki do rozkwitu architektury. Dubrovnik nazywany jest często perłą Adriatyku. Główna ulica miasta nazywa się Stradun i przy obu jej końcach znajdują się fontanny. Dubrovnik robi niesamowite wrażenie jako całość, jest to po prostu duże, opływające bogactwem miasto zbudowane z kamienia. W przeciwieństwie do głównej, reprezentacyjnej ulicy miasta, większość ulic to wąskie przesmyki pomiędzy domami, gwarantujące cień. Każda z nich ma niepowtarzalny charakter. W ciągu ostatnich lat w Dubrovniku nakręcono wiele filmów i innych produkcji telewizyjnych, w tym produkcje HBO "Gra o Tron".
Koszt: ok. 40 eur.
 
 
BOŚNIA I HERCEGOVINA
(MOSTAR + POCTEJL + WODOSPADY)
Szczególnie polecamy!
 
Poznaj z nami orientalny Mostar i Poctejl, gdzie usłyszysz wzywający do modlitwy śpiew muzziena Allah Akhbar, czy też popływaj wśród wodospadów Krvawica, w szumie spadającej kaskadami wody. Niedaleko stąd do dobrze znanego wschodniego wybrzeża Adriatyku, ale kulturowa odległość jest znacznie większa - wkraczamy do krainy meczetów, tureckich domów, mostów i bazarów. Możliwość popływania pod wodospadem - bezcenna.
Koszt: ok. 40eur
 
 
BOAT TRIP
(REJS NA HVAR I BRAC)

Wycieczka zaczyna się w Makarskiej statkiem. Jest to wycieczka dla tych którzy lubią morze, jego urodę i typową atmosferę dalmatyńską: opalanie się, pieśń, dobre wina lokalne i świeże pieczoną rybę. Statkiem popłyniemy do brzegów wyspy Hvar i Brac, gdzie wysiadamy na zwiedzanie wyspiarskich miasteczek, czy kąpiele na najsłynniejszej plaży Chorwacji „Złoty róg”. W trakcie rejsu będzie podany obiad: świeże pieczona ryba (lub pieczone mięso do wyboru) i dużo dobrego wina domowego. Spożywajcie i pijcie ile sobie życzycie:)! Do tego przywita Was welcome shot rakiji, a w zasadzie to kilka:)
Koszt ok. 35 eur.
 
 
DALMATIAN COAST - w cenie wyjazdu
(WALKING TOUR)
 
  
W czasie tej wycieczki zabierzemy Was na spacer wzdłuż wybrzeża w kierunku punktu widokowego, z którego rozpościera się jeden z najpiękniejszych widoków Riwiery Markaskiej. Wysokie klifu, majestatyczne góry, lazurowy kolor Adriatyku, zieleń lasu piniowego przez który prowadzi ścieżka - to wszystko czeka na Was.
Koszt: w cenie.
 
 
SPLIT - w cenie wyjazdu
 
W trakcie drogi powrotnej do Polski zrobimy krótki postów w Splicie na Starym Mieście, gdzie znajduje się wpisany na listę UNESCO Pałac Dioklecjana wraz z otaczającymi go zabudowaniami oraz najbardziej znana, prestiżowa i pełna lansu chorwacja promenada - Riva, po której żadnej młodej Chorwatce nie wypada chodzić bez najnowszych okularów od Diora i szpilek od Louboutin. Przechadzanie się po Rivie nosi lokalną nazwę "giro", oczywiście z włoskiego, a Was nie może tam zabraknąć.
Koszt: w cenie.
 
 

* Koszt wycieczek może się zmienić +/-5eur w zależności od ilości uczestników. Wycieczki są organizowane przez lokalne biuro.

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X