TransBaltica Wilno - Ryga - Tallinn

Estonia 2014-04-30 - 2014-05-05

Liczba miejsc: 53
Pozostało wolnych miejsc: brak
Studencka Majówka Litwa - Łotwa - Estonia

 • Info
 • Ceny

TERMIN: 30.04-4/5.05.2014
MIEJSCE: Tallin, Ryga, Wilno
CENA: 599zł

Uwaga - dostępne tylko zakwaterowanie w pokojach 2os (Tallin).

Zapraszamy w podróż po mało znanych krajach bałtyckich. Odwiedź z nami Litwę, Łotwę i Estonię, a jak Ci będzie mało to czeka na Ciebie możliwość popłynięcia wodolotem do Helsinek! TransBaltica to 6 dni i 4 stolice, nocą zwiedzanie z przewodnikiem, a wieczorami imprezy w klubach do samego rana.

Grupa wiekowa: 18-32 lata (maturzyści, studenci, absolwenci...)

 • 3 noclegi w hostelach (2 w Tallinie, 1 w Rydze)
 • przejazd autokarem klasy lux
 • zwiedzanie Tallinna, Rygi z przewodnikiem
 • opiekę organizatorów
 • wieczorna wspólna integracja

 • 30 zł/os - ubezpieczenie Warta Travel Plus KL 40000zł, NNW 5000zł, doliczane do kwoty do zapłaty, płatne na konto wraz z opłatą końcową
 • wyżywienia
 • wstępów do klubów, ewentualnych fakultatywnych wstępów do zwiedzanych obiektów

 • 50 zł/os zakwaterowanie w pokoju 2os w Tallinnie, w Rydze pokój wieloosobowy

 • 30 zł/os - stały uczestnik (minimum 2 wyjazdy z nami)
 • 300zł - dla lidera grupy 8os
 • 500zł - dla lidera grupy 12os, dodatkowa osoba to kolejne 50zł zniżki
 • *First minute do 28.02.2014

Zniżki nie łączą się. Regulamin zniżek.

Jesteśmy zakwaterowani w hostelach znajdujących się w centrach Tallinna (16eur hostel) i Rygi (Central Park Hostel). Nie musicie nigdzie dojeżdżać, bo zawsze jesteście blisko... wszystkiego! Pokoje wieloosobowe z łazienkami w większości na korytarzach. W obu hostelach znajdują się miejsca, gdzie możecie posiedzieć sobie z nowymi znajomymi, często w międzynarodowym towarzystwie.

Tallinn (2 noce)- pokoje 4 i 6os, a za dopłatą 50zł/os pokoje 2os

Ryga (1 noc) - pokoje 2,3,4,5,6,7os

Uwaga - dostępne tylko zakwaterowanie w pokojach 2os (Tallin).

 

TALLINN - Estonia

Tallinn - stolica i największe miasto Estonii. Miasto wspaniale usytuowane nad południowymi brzegami Zatoki Fińskiej. Do głównych atrakcji można zaliczyć całą malowniczą starówkę, otoczoną murami miejskimi, Pałac Kadriorg, Ratusz Miejski. W Tallinnie znajdziemy także mnóstwo barów i klubów, podczas weekendów kluby pełne są przybyszów głównie z Finlandii, dla których jest to imprezowy i cenowy raj.

RYGA - Łotwa

Ryga - stolica i największe miasto Łotwy. Jedno z największych skupisk architektury secesyjnej. Posiada liczne zabytki, także z okresu średniowiecza. Do najważniejszych z nich zaliczyć można; Katedra Ryska, Katedra św. Jakuba, Zamek Ryski, Dom Bractwa Czarngłowych, Sobór Narodzenia Pańskiego, Pałac Kultury i Nauki (bliźniaczy do tego warszawskiego), Trzej Bracia, Statua Wolności i wiele innych.

 

WILNO - Litwa

Wilno to miasto, które trzeba odwiedzić, przynajmniej raz. Ma swój przedwojenny klimat, z masą zaułków w których czekają na Was rozmaite kafejki, restauracje, puby i bary. Warto jest spróbować typowych wileńskich specjałów cepeliny czy smażony wileński chleb, doskonały w towarzystwie zimnego litewskiego piwa. Można tu poczuć przedwojenny klimat wielokulturowości, wpływu różnych kultur i religii, począwszy oczywiście od polskiego, przez litewski i rosyjski. W Wilnie można również zrobić interesujące zakupy "skarbów" z czasów ZSRR.

HELSINKI* - Finlandia

Helsinki - stolica i największe miasto Finlandii. Portowe miasto leżące po drugiej stronie Zatoki Fińskiej, namiastka skandynawskiej architektury oraz stolica skandynawskiego designu. Miasto wspaniałych muzeów oraz licznych atrakcji, takich jak; Pałac Senacki, Katedra luterańska, Sobór Zaśnięcia Bogurodzicy, Skalny Kościół, Twierdza Szwedzka, Stadion Olimpijski, Dom Towarowy Stockmann i wiele innych. *Rejs do i z Helsinek odbywa się szybkim wodolotem. Bilety można kupić bezpośrednio w porcie. Cena to ok. 15eur/jedną stronę. Można zgrać tak połączenie, aby popłynąć rano i wrócić wieczorem.

1. 30 kwietnia

Wyjazd z Warszawy ok. 16.00 i przejazd w kierunku Tallinna.

2. 01 maja

Poranny przyjazd do Tallinna. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, zakwaterowanie w hostelu, a wieczorem wspólny wypad na imprezę.

3. 02 maja

Tego dnia macie czas wolny i to od Was zależy jak go spędzicie. Możecie zostać w Tallinnie lub pojechać nad morze. Ciekawą opcją jest rejs wodolotem do Helsinek i powrót wieczorem.

4. 03 maja

Poranne wykwaterowanie z hostelu, przejazd do Rygi. Zwiedzanie z przewodnikiem stolicy Łotwy, wieczorem zakwaterowanie w hostelu. Wieczorem polecamy wypad do klubu.

5. 04 maja

Poranne wykwaterowanie z hostelu, przejazd do Wilna. Spacer po stolicy Litwy, czas wolny. Wieczorem wyjazd w kierunku Polski.

6. 05 maja

Przyjazd do Warszawy ok. 3 w nocy.

 • Warszawa, godz. ok. 16.00 -19.00, parking pod Pałacem Kultury i Nauki od strony Kinoteki.

 • Marcin 882-929-375
 • Adam 790-738-219
 • Tomasz 692-624-392
 • e-mail: wiosna@studenckiewyjazdy.pl
 • faktury: faktury@feel3.eu, Tomek 692-624-392

Zapisy odbywają się przez formularz zapisu. Po zapisaniu się należy potwierdzić swój udział w imprezie wpłatą na konto podanym w mailu zwrotnym, maksymalnie w przeciągu 3 dni roboczych (liczone od momentu potwierdzenia przez nas rezerwacji). Wpłacamy zaliczkę 300zł, a resztę najpóźniej na 30 dni przed wyjazdem. Można wpłacić również całą kwotę. W przypadku zapisu poniżej 30 dni przed wyjazdem trzeba dokonać wpłaty pełnej kwoty. Do ceny wyjazdu jest automatycznie doliczana opłata za ubezpieczenie.

Paszport czy dowód?  Wymagany jest Dowód Osobisty, nie ma obowiązku posiadania paszportu.

Wyjazd przeznaczony tylko dla osób posiadających polskie obywatelstwo i numer PESEL (kwestia ubezpieczenia), jeżeli nie spełniasz tego warunku, skontaktuj się z nami, w celu ustalenia szczegółów.

A może inny wyjazd?

Informacje o płatnościach są przesyłane mailowo po wypełnieniu formularza.

Cena zawiera:

- 3 noclegi w hostelach (2 w Tallinie, 1 w Rydze)
- przejazd autokarem klasy lux
- zwiedzanie Tallinna, Rygi z przewodnikiem
- opiekę organizatorów
- wieczorna wspólna integracja

Cena nie zawiera:

- 30 zł/os - ubezpieczenie Warta Travel Plus KL 40000zł, NNW 5000zł, doliczane do kwoty do zapłaty, płatne na konto wraz z opłatą końcową
- wyżywienia
- wstępów do klubów, ewentualnych fakultatywnych wstępów do zwiedzanych obiektów

Feel3 Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 52

02-143 Warszawa woj. mazowieckie

tel: 882929375

email: zima@studenckiewyjazdy.pl, lato@studenckiewyjazdy.pl

Kontakt
ZNAJDŹ NAS
Newsletter

Bądź na bieżąco z imprezowymi i wyjazdowymi informacjami!

Ta strona korzysta z plików cookies. Ustawienia korzystania z plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. X